Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Taky jsem prostudoval nabídku Cee´du, ale nikde jsem tam nenašel tempomat....to je čudné. A nějak mi tam chybí zínony. Ale jinak strčí poměrem výbav/cena Fabii II do kapsy. Vzhledem u mě vítězí na plné čáře a kvalitou na tom asi taky nebude moc špatně, když si na ní výrobce dovolí dát takovou záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem prostudoval nabídku Cee´du, ale nikde jsem tam nenašel tempomat....to je čudné. A nějak mi tam chybí zínony. Ale jinak strčí poměrem výbav/cena Fabii II do kapsy. Vzhledem u mě vítězí na plné čáře a kvalitou na tom asi taky nebude moc špatně, když si na ní výrobce dovolí dát takovou záruku.

ta záruka je ale omezena km, tuším, že mi říkali 150.000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale stejne je Ceed bezkonkurencni nabidka cena/vykon, ale konkurentem neni FII ale OII ...a ty zaruky jsou taky bezkonkurnecni, neni tajemstvnim, ze skoda vydelava dost prave na servisu a co jsem cetl dojmy novinaru z predstaveni a jizd s novou FII, tak vsichni se bouzel shoduji, ze uz to nebude tak kvalitni auto jako FI, ne nadarmo se rikalo ze vyroba F vyjde moc draho a ze na ni skoda moc nevydelava, take jsem zaslechl ze skody, ze jsou u FII/ Roomsteru velke kompromisy, aby se stalcily naklady na co nejmene...

Skoda by mela vyrazne slevit s cenou, nebo alespon zavest dobre vybavene akcni modely jako byl treba Flasch, Creation, a ne nejake 50ted50potom to je k nicemu, kdyz bude F s slusnym motorem a vybavou predrazena... treba klimatizace az v nejvyssich vybavach, ktera je dnes pomalu standard i u malych vozu, to uz je napovazenou..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu je vidieť to šetrenie, ale zase si treba uvedomiť, že F I vznikla v dobe eufórie, kedy sa vynikajúco predávali Felicie a Octavie, tak sa nešetrilo. Potom to auto bolo drahšie, ale bolo kvalitné. Dnes je už iná doba, na trhu je Logan a pribudnú aj jemu podobní a Fabia II je predsa len základný model, tak sa muselo šetriť, aby sa cena stlačila dole. Veď už aj F I je po facelifte hodne zlacnená. Takže už to tiež nie je tá kvalitná Fabia ako voľakedy.

Čo máte proti tlačidlu na vnútorné odomykanie a zamykanie dverí v strede pri radiacej páke? Ja to tak mám v OII a je to super, lebo ak niekto čaká v aute, tak sa zamkne a nemusí sa naťahovať až na stranu vodiča.

Myslím, že už nejaký Junior nebude, lebo zase až taký obľúbený model to nebol. Určite to nejako zásadne neovplyvní predaje.

Ceed vyzerá ako dobrá alternatíva, ja som s tým už aj jazdil, motor prekvapil nízkym hlukom (nafta) ale jazdné vlastnosti Fabie mi pripadali také istejšie. Dielenské spracovanie úplne v pohode, výbava zaujímavá, ale trochu zamrzí, že je v podstate minimálna možnosť si výbavu auta prispôsobiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: tak áno pre spolujazdca je to pohodlnejšie a zrejme je to len sila zvyku, ja som zvyknuty na lavu stranu a teraz mi to pride take trochu prstolomne tam za radičku šmatrať, ale je to sila zvyku

všechno je síla zvyku, souhlas s Diamantem, FI přišla jako zlomový model a musela se uvést na trh, první fábie byly více vybavené a celkově to byl hodně róbustní model a byl zaměřen na posílení image Škody, u FII si už mohou ,díky získané oblibě, trochu dovolit slevit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF

Tak sem shledl to na te Prime dneska ... no nevim nevim ... motor nezakrytej, tragedie, ten kryt za par korun by je nezabil !!! No mam z toho smisene pocity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem shledl to na te Prime dneska ... no nevim nevim ... motor nezakrytej, tragedie, ten kryt za par korun by je nezabil !!! No mam z toho smisene pocity.

nejseš sám, taky se přidávám, pár vcelku drobných a levných věcí by si auto zasloužilo a hned to o mnoho lépe vypadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem shledl to na te Prime dneska ... no nevim nevim ... motor nezakrytej, tragedie, ten kryt za par korun by je nezabil !!! No mam z toho smisene pocity.

nejseš sám, taky se přidávám, pár vcelku drobných a levných věcí by si auto zasloužilo a hned to o mnoho lépe vypadá

No to mas i ted treba u F slabeho 1,4Tdi nema taky kryt, no neber to za 350tis. v social Classicu !! fakt by s tema cenama meli neco delat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sem koukal na toho noveho logana tak tam zacina cena nekde na 235tis ... fabie by mela zacinat podle me nekde pod 200 B)

Noveho logana ? von je nakej novej ? vim akorat o tom kombiku, mcv nebo jak tomu nadavaj a uzitkaci... a logan je v zakladu pod 200tis., a jestli bude F za 200tis. tak si myslim leda v extra oholene verzi Junior...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem shledl to na te Prime dneska ... no nevim nevim ... motor nezakrytej, tragedie, ten kryt za par korun by je nezabil !!! No mam z toho smisene pocity.

ale ber to zas tak:

aký pocit by si mal keby si si ho dokúpil...ten správny...tunerský...

HEHE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem shledl to na te Prime dneska ... no nevim nevim ... motor nezakrytej, tragedie, ten kryt za par korun by je nezabil !!! No mam z toho smisene pocity.

ale ber to zas tak:

aký pocit by si mal keby si si ho dokúpil...ten správny...tunerský...

HEHE

:smich::smich: Powered by Profor.

Editováno: , autor: Bemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...