Publikováno Prosinec 16, 20168 r Zdravím, řeším problém s Fabií (rv. 2001), která má v podélné ose vyviklanou sedačku. Šrouby co drží kolejničky povolené nejsou, problém je nejspíš někde v tom mechanismu uchycení sedačky. Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s opravou, popřípadě jaký klíč si mám připravit na odmontování sedačky a zda-li se ten mechanismus pod sedačkou dá nějak opravit a nebo vyměnit. Děkuji
Prosinec 16, 20168 r typ klíče je XZN. Sedačku sežen druhou. Pokud ti nebude sedět potah,tak dáš při troše šikovnosti ze své.
Prosinec 14, 20177 r Kdysi jsem to rozebral a byly tam ojete takove kovove valecky, soused mi udelal na soustruhu nove a od te doby sedacka byla bez pohybu. Jsou tam 4 ks.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.