Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Vendy Mates

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Vendy Mates

 • Hodnost
  Nováček
 1. Vendy Mates

  motor ovládání oken

  Mám Octavii I. r.v. 2009, nejde motorek pro stahování okna řidiče (proměřeno) k motorku, ale nevím, jestli motorek nebo řídící jednotka. Mám nový motorek , ale rok výroby 01/2000. Výrobce od 05/2001 montuje nový model motorku. Při pohledu nevidím rozdíl. Bude starší fungovat? Dá se popřípadě zaměnit pouze motorek? Díky za rady.
 2. Vendy Mates

  Krádež Octavia II 1.9 TDi; VÝCHODNÍ ČECHY - Česká Skalice

  Nejsi pro tento "svět" připraven. Byla to pouze otázka času, kdy o něj přijdeš. Je mi Tě líto.
 3. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  ŠKODA OCTAVIA TOUR Velké zklamání z kvality laku, na sloupu C pravé strany. Tohle jsem viděl u Dacie Logan, ale ani v nejmenším jsem nedoufal, že je to možné u automobilky Škoda. Nové koupeno říjen 2009, barva šedobéžová metalíza. Již uplatněna reklamace na posunutí volantu vlevo, seřízeno geometrií, ale tohle mně vyrazilo dech. Auto nebylo nikdy na myčce, pouze ruční mytí. Co vy na to?
 4. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  Natočení volantu doleva mám taky, je to divný pocit. Myslím si, že je to nasazením volantu z výroby. Mám s1.9TDI zatím najeto 6tis., spotřeba se stále drží na 5,6l, olej nebylo třeba dolívat. Jen ta cena oleje u autor. servisu je dost přemrštěná, protože běžně je k dostání 5W-30 5l Shell Helix Ultra Extra 215,-Kč/1l . To si ho na serv. prohlídku raději koupím.
 5. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  Taky nemám problém se studenými starty, byly u nás mrazy kolem -20C a v pohodě na první otočení. Tankuji Vervu + VIF .
 6. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  1,9TDI Zatím najeto 500Km a Ø 5,7 .
 7. Vendy Mates

  RELÉ DENNÍHO SVÍCENÍ Z VÝROBY

  Díky Ti za odpověď. Jest-li jsem to správně pochopil, tak palubovka nesvítí ani po nastartování, ale musí se zapnout ručně otočením ovladače světel. To znamená automatické rozsvícení světel po startu, ale manuál na palubovku("tož kompromis"). Jasně, že si zvyknu.
 8. Prosím o radu. Moje zjištění: před nastartováním svítí parkovačky po nastartování - svítí potkávačky po otoč. ovlad. světel na parkovačky - rozsvítí se palubka, ale svítí jenom parkovačky po otoč. ovlad. světel na potkávačky - rozsvítí se palubka a svítí i potkávačky(po vytažení klíče stále svítí palubka) po zapnutí dál. světel kontrolka pouze problikne a nesvítí
 9. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  Koupeno na úvěr.
 10. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  Nevím ,jak dlouhou dodací dobu Vám řekli, ale obj. do výroby dne 14.9.09 OCTAVIA TOUR TRUMF 1.9 TDI, paket plus, relé den. svícení, DO, alarm, lapače ..atd. zdarma metalíza + zimní pneu = skoro 320tis. Dnes již v autosalonu OKIM. Slíbili do 4-6týdne a nekecali. :smich:
 11. Vendy Mates

  Octavia Tour Trumf

  Taky jsem využil lákavé nabídky a objednal 14.9. OT s 1.9TDI. Jak zde píšete, čekací doba bude daleko vyšší než 6 týdnů slibovaných u dealerů. Zajímalo by mě, když bude třeba až v lednu, budou mi ho předávat na letních pneu?
×