Přejít na obsah

spotreba dolu kopcom


vanyo

Doporučené příspěvky

tak mi to nedalo a včera som poslal email priamo do škodovky a tu je ich odpoveď:

"K Vašemu dotazu sdělujeme, že palubní počítač ukazuje správné hodnoty, neboť spotřeba paliva je při brždění motorem nulová ( při deceleraci je zcela uzavřen přívod paliva. )

S přátelským pozdravem ...atd"

takže vsjo jasno :palec2:

a už žiadne diskusie :D

Editováno: , autor: vanyo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi to nedalo a včera som poslal email priamo do škodovky a tu je ich odpoveď:

"K Vašemu dotazu sdělujeme, že palubní počítač ukazuje správné hodnoty, neboť spotřeba paliva je při brždění motorem nulová ( při deceleraci je zcela uzavřen přívod paliva. )

S přátelským pozdravem ...atd"

takže vsjo jasno :palec2:

a už žiadne diskusie :D

a kdo tomu nevěří je V°L.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním kolegy, že uněkterých fstřikovacích systému se odpojuje i palivová pumpa co je v nádrži.

Mi říkali automechanici ve Škoda servisu při diskuzích na toto téma, že některé automobilky to mají zařízeno tak, že při brždění motorem dochází u jejich modelů kromě zastavení přívodu paliva i k odpojení zapalování, tedy svíčky nedávají žádné jiskry, protože je to zbytečné - NEJDE do válců žádné palivo, prostě ani žádný mikrovstřik ;)

BTW: to odpojení zapalování při deceleraci není ale případ motorů ve Fábiích, tam jde jiskra pořád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desatero po novém :D

1: kokso taketo bludy som tu uz dlho nevidel

2: uz sa prosim uvedomte a zamyslite nad tym co napisete

3: PP ked ukaze 0,0 tak nehovori pravdu o to ide

4: no coment vy tu normalne vyrobite perpetum mobile

5: skoda ze tych nazorov je tak vela mylnych.. keby to bolo naopak efektivita citania tohoto fora by bola aspon ako taka.

6:skoda ze je tu tolko "odbornikov",tych par vyvolenych ktory sa tomu rozumeju tu radsej ani nic nenapisu a ak to tu uz precitaju tak sa len na vas zasmeju

7:tu su jadrovy fyzyci normalne, ale aspon sa tu da dobre zasmiat ked uz nic ine

8:pici konecne to niekto chape

9: ach jaj.. po precitani vyzsie uvedenych prispevkov som si musel pustit ine kafe - banda tupych hlav

10:ide nie vela ale ide!!!!!!!!!!!

p.s. Jak psal Maverick - stát si za svým :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spytajte sa radsej neakeho profika, ktory sa venuje motorom 40 rokov a vyzna sa aj v najnovsich elipsovych enginoch od mazdy ;)

V cem? Jake elipsove endžiny?

Chtel jsi asi rict rotacni, vid? :)

Byt tebou tak se jdu zahrabat a drzim hubu, po te co ses tady strapnil. Ostatni aspon uznali svoji chybu, ale ty si budes mlet porad svou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ide palivo stale nic sa neodpaja, ale je ho menej ako na volnobehu ale ide!

skoncil som rozoberanim tohoto tu

spytajte sa radsej neakeho profika, ktory sa venuje motorom 40 rokov a vyzna sa aj v najnovsich elipsovych enginoch od mazdy  ;)

to Byrto: tiež si mi to nechcelo veriť :o , ale keď mi to potvrdili aj priamo vo fabrike, kde ich vyrábajú, myslíš, že to nie sú odborníci? Či akých iných profíkov potom máš na mysli, ak nie tých, čo priamo robia? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ide palivo stale nic sa neodpaja, ale je ho menej ako na volnobehu ale ide!

skoncil som rozoberanim tohoto tu

spytajte sa radsej neakeho profika, ktory sa venuje motorom 40 rokov a vyzna sa aj v najnovsich elipsovych enginoch od mazdy ;)

Hm, myslíš Wankel engines?! No jestli Ti Tvoji odborníci, 40 let v oboru, tomu rozumí jako Ty motorům Škoda, tak to se mají u Mazdy na co těšit :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ide palivo stale nic sa neodpaja, ale je ho menej ako na volnobehu ale ide!

skoncil som rozoberanim tohoto tu

spytajte sa radsej neakeho profika, ktory sa venuje motorom 40 rokov a vyzna sa aj v najnovsich elipsovych enginoch od mazdy  ;)

Hm, myslíš Wankel engines?! No jestli Ti Tvoji odborníci, 40 let v oboru, tomu rozumí jako Ty motorům Škoda, tak to se mají u Mazdy na co těšit :p

Byrto mozna rozumi spis wanker engines :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ide palivo stale nic sa neodpaja, ale je ho menej ako na volnobehu ale ide!

skoncil som rozoberanim tohoto tu

spytajte sa radsej neakeho profika, ktory sa venuje motorom 40 rokov a vyzna sa aj v najnovsich elipsovych enginoch od mazdy ;)

aha, už tomu rozumím, no jak ti to říct.. :huh::huh: víš, ono před 40-ti lety v autě vstřikování paliva nebylo a tak se to ani nemohlo odpojovat,,, lol ale vývoj jde dopředu a chytrý kluci už vymysleli něco lepšího... :fakac: jinak mazda a podobný shity má určitě svoje forum, tak tam je můžeš poučovat, co dělá sqvělej wanklův motor. :fakac: ..tady se na to fakt vys.r :fakac::fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desatero po novém :D

1: kokso taketo bludy som tu uz dlho nevidel

2: uz sa prosim uvedomte a zamyslite nad tym co napisete

3: PP ked ukaze 0,0 tak nehovori pravdu o to ide

4: no coment vy tu normalne vyrobite perpetum mobile

5: skoda ze tych nazorov je tak vela mylnych.. keby to bolo naopak efektivita citania tohoto fora by bola aspon ako taka.

6:skoda ze je tu tolko "odbornikov",tych par vyvolenych ktory sa tomu rozumeju tu radsej ani nic nenapisu a ak to tu uz precitaju tak sa len na vas zasmeju

7:tu su jadrovy fyzyci normalne, ale aspon sa tu da dobre zasmiat ked uz nic ine

8:pici konecne to niekto chape

9: ach jaj.. po precitani vyzsie uvedenych prispevkov som si musel pustit ine kafe - banda tupych hlav

10:ide nie vela ale ide!!!!!!!!!!!

p.s. Jak psal Maverick - stát si za svým :D

zeby lakyho konkurencia? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tych nazorov je tak vela mylnych..

keby to bolo naopak efektivita citania tohoto fora by bola aspon ako taka

do motora ide palivo ale velmi malo keby sa palivo odpojilo uuuplne tak ako tu tvrdi kopa "expertov" tak by sa ohli ventily pri zopakovani to asi tak 10x po sebe co by ste to zopakovali, pretrhli rozvody atd.. proste by sa stalo to iste ako keby ste neustale roztlacali auto..

neham vas v tom mam to v <> co si myslite

skoda ze je tu tolko "odbornikov"

tych par vyvolenych ktory sa tomu rozumeju tu radsej ani nic nenapisu a ak to tu uz precitaju tak sa len na vas zasmeju

ja uz nebudem tu na nic reagovat

mam v  fuck

Byrto, ještě jsi zapomněl dodat, že když jedeš z kopce pod kvaltem, že se ti nedobíjí baterka a proto bys měl zhasnout... :smich::smich:

Kup si prosím tě nějako knížku fyziky kde se píše o kinetické energii, možná taky nějakou o motorech a přestaň tu plkat takové hovadiny.

Vzhledem k tomu, že Fabia(a nejen ona) používá elektronický plyn, ŘJ naprosto v pohodě pozná, že auto jede z kopce, bez plynu, např na 1784 ot/min-1 se zařazeným kvaltem a na základě toho ŘJ úplně upraví charakteristiky zapalovaní, předstih a distribuci paliva do motoru, některé systémy (ne Škoda)úplně vypínají zapalování.

Původně jsem do této diskuze nechtěl přispívat, ale tvoje plky, mě fakt nadzvedly.

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ide palivo stale nic sa neodpaja, ale je ho menej ako na volnobehu ale ide!

skoncil som rozoberanim tohoto tu

spytajte sa radsej neakeho profika, ktory sa venuje motorom 40 rokov a vyzna sa aj v najnovsich elipsovych enginoch od mazdy  ;)

máš tou "elipsou" ve tvaru trojúhelníku na mysli Wankel? :smich:

PS: Rád bych viděl motor s elipsoidním rotačním pístem....pokud víš, jak vypadá elipsa tak si najdi zeď... :wallbash:

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...