Přejít na obsah

OCTAVIA


Lube

Doporučené příspěvky

Zdravím. Kluci poradíte mě hučej mě zadní kola. Když jedu rychlostí 80 km/h tak to začne hučet ale ve 100km/h to zase přestane a zas to začne ve 130km/h.Ale když jedu naloženej tak to dělá furt. Můžou to dělat pneumatiky nebo ložiska? Předem díky. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oskákany pneu udělaj strašně moc bordelu a vzhledem k tomu, že na octavce zadní tlumiče odcházeji dost, tak bych to přisuzoval jim a od toho oskakany hučící gumy! kamarád má Mb Vito a taky mu hužel zadek jak piliňák, tak jsem mu sháněl loža, ale než jsme je koupily, tak přezul a je z toho najednou tichošlápek, takže žádny ložiska!! blby gumy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Kluci poradíte mě hučej mě zadní kola. Když jedu rychlostí 80 km/h tak to začne hučet ale ve 100km/h to zase přestane a zas to začne ve 130km/h.Ale když jedu naloženej tak to dělá furt. Můžou to dělat pneumatiky nebo ložiska? Předem díky. :huh:

Videl bych to na kontrolu zadnich tlumicu,pokud jsou v haji,tak mas poskakane pneu a to je to huceni,dlelalo mi to na Toledu.Stacilo dat nove tlumice a nove pneu a byl klidek:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Kluci poradíte mě hučej mě zadní kola. Když jedu rychlostí 80 km/h tak to začne hučet ale ve 100km/h to zase přestane a zas to začne ve 130km/h.Ale když jedu naloženej tak to dělá furt. Můžou to dělat pneumatiky nebo ložiska? Předem díky. :huh:

Na stojícím vozidle pohlaď holou rukou běhoun pneumatiky ve šměru a proti směru otáčení. Pokud ucítíš výstupky, tedy jsou doskákané pneu, tak ten hluk dělají pneumatiky.

Proč se dokážou doskákat nevím . Kluci tady na foru to připisují pneumatikám, ale já tomu moc nevěřím. Nedávno jsme tento problém řešili na O II a ta měla najeto

cca 60 000.

Jinak jsem se setkal s tímto problémem i u Fabií tak i u O I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty by se mi líbily taky. Jo jo. -_-

Zamiloval jsem se do nich,když jsem je viděl ve stojanu a to byly 16".Dlouho jsem se pral s tím jestli je koupit v 18".Ještě byly ve hře Ronal R 41,ale nakonec volba padla na Dezenty a nelituju.Sehnal jsem je za pět minut 12.V ČR už v rozteči 5x100 nebyly,ale nakonec je Alcar odněkud dovezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problem... ale tlumice na to v tomhle pripade moc vliv mit nebudou... nemam je tak stary a pneu hucej jako prase... nekde se to tady resilo, stava se to, kdyz jezdis casto s nezatizenym autem tak se blbe sjizdi zadek.

Pacz jsou na Octe seriovy tlumice pekne na hovno, obzvlast vzadu :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problem... ale tlumice na to v tomhle pripade moc vliv mit nebudou... nemam je tak stary a pneu hucej jako prase... nekde se to tady resilo, stava se to, kdyz jezdis casto s nezatizenym autem tak se blbe sjizdi zadek.

Pacz jsou na Octe seriovy tlumice pekne na hovno, obzvlast vzadu :unsure:

Tak to teda díky. Já měnil kvůli tomu pneu, takže abych je nezničil, tak mám dát i nový tlumiče ? A jaké, origo asi ne...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problem... ale tlumice na to v tomhle pripade moc vliv mit nebudou... nemam je tak stary a pneu hucej jako prase... nekde se to tady resilo, stava se to, kdyz jezdis casto s nezatizenym autem tak se blbe sjizdi zadek.

Pacz jsou na Octe seriovy tlumice pekne na hovno, obzvlast vzadu :unsure:

Tak to teda díky. Já měnil kvůli tomu pneu, takže abych je nezničil, tak mám dát i nový tlumiče ? A jaké, origo asi ne...

Soracz, nechtel sem nastvat ;) Je tady nekde jedno veletlumicovy tema, a jedno mensi, tam sme s tim bojovali docela dost. Nejlepsi volba na normalni jezdeni asi Bilstein B4, Kayaba ExcelG nebo Sachs Advantage...mrkni na ty temata, cenovky od cca 5500 za komplet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, už jsem to přelouskal - 7 stran docela dobré info -_-

Fajn -_- A nebo dej to, co mam ja, a po 10000km si zvyknes a budes brat zatacky stylem (almost) no limits ;)

No já a kluk klidně, ale co mamina a dcera? ;)

Budou nasrany, obzvlast pri kramech ;) V tom pripade nedoporucuju lol

No tak to je bomba parametr na výběr tlumičů - krámy :smich:

Zavedeme novou metodiku výběru komponentů na autíško.

Jo a jinak jsi pěkně nechutný, ráno to holkám řeknu víš :angry:;):D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je bomba parametr na výběr tlumičů - krámy :smich:

Zavedeme novou metodiku výběru komponentů na autíško.

Jo a jinak jsi pěkně nechutný, ráno to holkám řeknu víš :angry:;):D:smich:

Beru to podle pritulky ;) Ta tim trpi i normalne, a kdyz me onehda nastvala a jeli sme na Orlik, tak tam je asi 10km kostek, taxem jel jako bez ni, no, od ty doby se mnou nechce nic mit lollol:prc:

No, radsi jim to nerikej, nebo Ti nedovoli ani ty mekci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...