Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Jak to tady čtu, tak je to tak půl napůl PRO / PROTI :)

Každopádně ať už se někomu líbí nebo ne, praktická stránka věci je nediskutovatelná! Když jsem koupil auto (bez zástěrek) - přední dveře i zadní blatník byly zasr**** od asfaltu a je tam plno drobných důlků od kamínků... o blátu ani nemluvím... :o Minimálně pro ochranu laku na vlastním autě je to dobrá věc! Co se týká nečistot za podběhem - i bez zástěrek tam toho na obou stranách bylo víc než dost, takže jedině pravidelně čistit :)

A otázka vzhledu - jak říkám, praktická stránka věci je důležitější a myslím, že celkový vzhled auta to nijak nenarušuje! :) Toliko můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu, tak je to tak půl napůl PRO / PROTI :)

Každopádně ať už se někomu líbí nebo ne, praktická stránka věci je nediskutovatelná! Když jsem koupil auto (bez zástěrek) - přední dveře i zadní blatník byly zasr**** od asfaltu a je tam plno drobných důlků od kamínků... o blátu ani nemluvím... :o Minimálně pro ochranu laku na vlastním autě je to dobrá věc! Co se týká nečistot za podběhem - i bez zástěrek tam toho na obou stranách bylo víc než dost, takže jedině pravidelně čistit :)

A otázka vzhledu - jak říkám, praktická stránka věci je důležitější a myslím, že celkový vzhled auta to nijak nenarušuje! :) Toliko můj názor...

A co taky myslel na ty druhé jednou jsem musel jet za autem bez zástěrek v dešti cca 10km a auto celé od bahna na kapotě spoustu "dírek" od kamínků pořád jsem musel při stírání i ostřikovat protože to bahno je strašné........alespon ty zadní by si měl každý pořídit i když chápu že když je auto v tuningu tak to vůbec nejde k sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...