Přejít na obsah

Polofloidi v akci


TomasB

Doporučené příspěvky

tak maník dostal 10.000,- + 1/2 roku bez řidičáku. Celej barák samozřejmě čučel a noví sousedi se i pochlubili. Jsou to noví sousedi, co si u nás koupili byt. Tak adaptaci mají za sebou :smich:

Jinak dneska u nás byla Naďa na návštěvě, tak jsme se o tom trošku pobavili. Přijela, asi 1/2 hod čekala a troubila, vzadu jí řvala její téměř nepohyblivá dcera, že má hlad. Tak nechala auto kde zrovna stála, odvezla dceru domů, dala najíst a zavolala MP. Říkala, že jí to sice bylo blbý, ale nemůžou se tomu divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska večer dorazil domů, jdu kolem toho krypl místa a on si tam zrovna parkuje nějakej boreček s Octavkou. Tak chvíli koukám, jestli tam fakt hodlá parkovat. Koukám, že ano. Tak jsem ho slušně oslovil, že za to samý dostal v sobotu jeden človíček 10.000,- + 1/2 roku papíry v čistírně. Odvětil,že jo. Tak mu říkám, že si srandu nedělám a jestli není lepší postavit to jinde. Odpověděl, že není kde a na ty žluté čáry to dát nemůže:doh . Holt těch 50m na poloprázdné parkoviště je pro některé asi nepřekonatelnej problém. Tak mu říkám, že na těch žlutejch čarách případný postih není tak hroznej jako na místě pro invalidy. Odvětil, že až zajistěj místo na parkování, tak tam parkovat nebude, a až MP přijedou, že jim to vysvětlí, že nemá kde zaparkovat a má v autě věci(jak jsem viděl, 10kg cukru :doh ). Prostě vůl. Nakonec, když jsem se slovy, že je to jeho boj odcházel, tak zamumlal, že když mi to tak vadí, tak to posune na ty žlutý čáry. Hádejte, jak by boreček dopadl, kdyby si to neodstavil na žlutý čáry? Hlava mi to nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tvoje starosti bych chtěl mít.... Taky by mě zajímalo, jestli by s tou trojkou souhlasila ta "Tvoje" Naďa :-) Nemyslel jsi na to, že by to mohl číst někdo z baráku? Asi ne co?

no a co? Zrovna včera u nás byla, vínečko jsme popíjeli a i na tohle přišla řeč. :D A je mi celkem u prdele jestli si to přečte někdo z baráku. Nevidím na tom nic zvláštního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje starosti bych chtěl mít.... Taky by mě zajímalo, jestli by s tou trojkou souhlasila ta  "Tvoje" Naďa :-) Nemyslel jsi na to, že by to mohl číst někdo z baráku? Asi ne co?

no a co? Zrovna včera u nás byla, vínečko jsme popíjeli a i na tohle přišla řeč. :D A je mi celkem u prdele jestli si to přečte někdo z baráku. Nevidím na tom nic zvláštního.

on by se leckdo rád přifařil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...