Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Martin Bednář

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 290
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

283 Výborná

O uživateli Martin Bednář

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

2 720 zobrazení profilu
 1. Martin Bednář

  El. zatvaranie kufra

  Na tlačítku na klíči zkus vyzkoušet dvojí rychlé zmačknutí, přitom to druhé musíš podržet. Na SIII to funguje i z větší dálky.
 2. Martin Bednář

  Výměna žárovek za LED - mlhovky, zadní blinkr, parkovací světlo, 5. dveře

  Nechci zakládat nové téma, tak to dám sem. Přestal mi svítit ten odkládací prostor před šaltpákou (popelník). Nesvítí ani zásuvka, ale proud do ní jde. Nevybavuji si, zda mají svítit symboly pro USB a AUX. Můžete mi prosím někdo napsat, co všechno má svítit? Případně nevíte někdo, kde tam je žárovka? Díval jsem se do dílenské příručky, tam je kde co, ale nějaké osvětlení tohoto prostoru jsem tam nenašel :-( Nedá se tam dát taky nějaké led světlo? Díky :-)
 3. Martin Bednář

  Elektrické sklápanie spätných zrkadiel.

  Neni. Reklamuj.
 4. Martin Bednář

  Atrapa vyfuku

  Tomu autu to opravdu slusi. Btw. tusi nekdo, proč to u nas neni oficialne v nabidce?
 5. Martin Bednář

  Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.

  Konkrétně u mě opravdu chtěli vyměnit celé těsnění. Ale když jsem viděl, že v rámci toho musí rozdělat oboje přední dveře, sundat tapecírunk, atp., tak jsem to odmítl.... Tak to pak jenom podlepili.
 6. Martin Bednář

  Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.

  Vím jenom, že to lepidlo mělo černou barvu. Název nevím.
 7. Martin Bednář

  Xenony svítí do země

  jojo, už jsem si všiml - díky :-)
 8. Martin Bednář

  Xenony svítí do země

  Nemuzes sem dat ten navod? Pripadne do prislusneho vlakna.
 9. Martin Bednář

  Chvění xenonu

  Ano.
 10. Martin Bednář

  Garanční, servisní prohlídky

  Napiš kam a přijedu :-) Pro představu v Auto Jarov mi starej Fojtík přezdívá Inkvizitor. A asi si o mě myslí, že jsem magor :-) Což asi fakt budu :-)
 11. Martin Bednář

  Garanční, servisní prohlídky

  Za 30 let jsem fakt projel spoustu servisů. Praha, severní Čechy, jižní Čechy, západní Čechy, východní Čechy. Ba jsem byl i ve Zlíně, v Luhačovicích.... Co se musí nechat, tak na té Moravě byli na rozdíl od Čech, neskutečně, ale opravdu neskutečně milí a ochotní. To tady neznám. (ale stejně mi o něco přelili olej nad rysku :-) Ale aby to nebylo jenom na Škodovce, tak veskrze to je stejné i u jiných značek. Namátkou Ford, Audi, Mazda, atp. Je to o lidech....
 12. Martin Bednář

  Garanční, servisní prohlídky

  Já těch servisů fakt projel mraky. A je úplně fuk, že tam znám třeba majitele, ředitele, atp. Fakt nekecám. To by bylo lepší znát konkrétního mechoše a doufat, že bude mít ten den náladu a dobrej den. A i tak to není záruka... Možná jsem moc kritickej. Ale stejně tak jsem kritickej k sobě, tak to vyžaduji i od jiných.
 13. Martin Bednář

  Garanční, servisní prohlídky

  Bohužel se musím přidat. Už několikrát se mi stalo, že mi vraceli auto poškozené, než když jsem ho do servisu dával. Mohl bych o tom napsat už možná docela slušnou knížku. A to neváhám kvůli servisu jet třeba přes půl republiky. A vždy u běžného servisu stojím u vozu. A trpím.... Ani moje osobní přítomnost není zárukou toho, že vše bude tak, jak by mělo být.... A výše uvedená hláška o banánech... Právě proto, že na ty banány mám, a sám jsem si na ně vydělal, tak bych rád, aby se kdokoliv k tomu tak choval. Můj banán = můj majetek. A ne, že mi ten banán bude někdo kurvit :-(
 14. Martin Bednář

  Vaše spotřeba

  Kdo by to před pár lety řekl, že 150ti koňověj benzín bude brát jako nafta... :-)
 15. Martin Bednář

  Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.

  Tak ono to zase až tak moc hrozné není. A konkrétně ta motorová paleta si u S3 nevede zase nijak špatně. Žádné fatální problémy se (zatím) nekonají a doufám, že to slovo zatím v té závorce zůstane i nadále :-)
×