Jump to content

Martin Bednář

Uživatel
 • Content Count

  2,009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Martin Bednář last won the day on August 30

Martin Bednář had the most liked content!

Community Reputation

576 Excellent

1 Follower

About Martin Bednář

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

4,944 profile views
 1. To bych asi zkusil jinej servis... Jestli jsi nebrzdil, tak by tam nic vyrazne horkeho byt nemelo... Jeste bys mohl zkusit vzit hever, zvednout a zkusit tocit kolem, jestli to bude slyset, nebo drhnout, atp.
 2. Zkus někde opatrně zastavit tak, abys nemusel použít brzdy. Prostě vyřadit a na neutrál někam doplachtit. Zatáhni ruční brzdu a jdi si sáhnout na disky, jestli nejsou teplý u brzd. Jestli ano, tak je něco špatně, a přibržďuje to....
 3. Chtít 15tKč za nový panel přístrojů, které patrně asi nejdou opravit, mi přijde děsný. Přitom to je díl, který člověk sám o sobě může asi těžko nějak rozbít, ne?
 4. Dovolim si prispet se svou troskou do mlyna. Pred chvili mi prisla do mailu tato veskrze pozitivni zprava: "Vážený zákazníku, neustále pracujeme na vylepšení stávajícího ekosystému ŠKODA Connect, abychom vám přinesli vice pohodlí, bezpečí a ochrany. Na základě vaší zpětné vazby byly integrované následující změny: Upozornění služby Oznámení rychlosti a opuštění oblasti lze nyní spravovat v aplikaci ŠKODA Connect Službu Nezávislé topení online a Odemykání a zamykaní vozu lze ovládat výhradně pomoci aplikace ŠKODA Connect Poslední parkovací poloha je znovu zahrnutá do služby Plánovač tras Věříme, že změny a nový vzhled portálu budou zvyšovat atraktivitu a uživatelský komfort. Děkujeme, že využíváte služby ŠKODA Connect. Váš tým ŠKODA Connect" Jako bez debat super zprava. Diky za ni tymu Skoda Connect. Jedinej problem je, ze jsem Skoda Connect nikdy nevyuzival, nemel, ani jsem se do neho nehlasil.... Jako to mi hlava nebere. Nejen, kdyz si ctu, co s tim maji uzivatele za problemy, ale ze kontaktuji i nekoho, kdo s tim nikdy nic nemel spolecneho... To je fakt mazec co tam predvadi... :-)
 5. Dovolim si prispet se svou troskou do mlyna. Pred chvili mi prisla do mailu tato veskrze pozitivni zprava: "Vážený zákazníku, neustále pracujeme na vylepšení stávajícího ekosystému ŠKODA Connect, abychom vám přinesli vice pohodlí, bezpečí a ochrany. Na základě vaší zpětné vazby byly integrované následující změny: Upozornění služby Oznámení rychlosti a opuštění oblasti lze nyní spravovat v aplikaci ŠKODA Connect Službu Nezávislé topení online a Odemykání a zamykaní vozu lze ovládat výhradně pomoci aplikace ŠKODA Connect Poslední parkovací poloha je znovu zahrnutá do služby Plánovač tras Věříme, že změny a nový vzhled portálu budou zvyšovat atraktivitu a uživatelský komfort. Děkujeme, že využíváte služby ŠKODA Connect. Váš tým ŠKODA Connect" Jako bez debat super zprava. Diky za ni tymu Skoda Connect. Jedinej problem je, ze jsem Skoda Connect nikdy nevyuzival, nemel, ani jsem se do neho nehlasil.... Jako to mi hlava nebere. Nejen, kdyz si ctu, co s tim maji uzivatele za problemy, ale ze kontaktuji i nekoho, kdo s tim nikdy nic nemel spolecneho... To je fakt mazec co tam predvadi... :-)
 6. Je to hezky popsany v prispevku Pawouka vyse...
 7. Osobní postřeh: mám vypojený konektor už druhým rokem. A chybu mi to nevypisuje. Před technickou jsem konektor pro jistotu zapojil a nebyl problém. Pak jsem byl na roční v AS, konektor jsem nechal rozpojený, nechal jsem si vyjet komplet diagnostiku a chyba tam nebyla.
 8. Já taky předepsané Bosch, taky momenťák a dvě jsou jinak. A babo raď...
 9. Těžko soudit podle dvou fotek, ale takhle od stolu mi přijde, že tam žádná ochrana navíc není. Takhle vypadá můj podvozek se standardní ochranou...
 10. Automaticke vyhrivani skla nereaguje na zamlzene okno a vhodne je napr. na odstraneni namrazy. To spina teplotni cidlo. Na zamlzene okno funguje klimatizace. Na tvem miste bych prave rezim AUTO pouzival, tam je mozna ten problem...
 11. Prave tuto prevodovku je potreba, kdyz bude moznost ovladat auto mobilem na dalku. Napr. zajeti/vyjeti do mezery. Skodovka uz ma tuto funkcionalitu vyzkousenou. Otazka je, kdy ji komercne nabidne.
 12. Tohle vsechno je hrozne individualni a co se libi jednomu, nemusi se libit druhemu. Nicmene nepochybuji, ze i tak bude Oktavka opet tahoun prodeju. Mne se treba nelibi, ze vydechy na palubce prisly o ovladaci kolecko. Patrne usporne opatreni. Uzavreni/otevreni vydechu tak bude potreba delat posunem tahla smeru vetraciho vydechu... Coz treba dalsim x lidem vubec vadit nebude...
 13. Jestli bude takto fungovat i autonomni rizeni...
 14. Tedy z prvniho videa nepoznam jak moc ti to sviti, spis jak ti to hraje...
×
×
 • Create New...