Přejít na obsah

Uražené zrcátko


Paul

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
Tak dnes se to konečně vyřešilo, oba jsou nevinní :palec2:

takže se to nestalo, nebo jak tomu mám rozumět? ;)

No škodu si má každej zaplatit sám, nikdo nepřijde o body a o bonusy u pojišťoven taky ne, jen oba dostali pokutu 2500 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se to konečně vyřešilo, oba jsou nevinní :palec2:

takže se to nestalo, nebo jak tomu mám rozumět? ;)

No škodu si má každej zaplatit sám, nikdo nepřijde o body a o bonusy u pojišťoven taky ne, jen oba dostali pokutu 2500 kč

To je parádička,a jsou hned o 5 tisíc těžší :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se to konečně vyřešilo, oba jsou nevinní :palec2:

takže se to nestalo, nebo jak tomu mám rozumět? ;)

No škodu si má každej zaplatit sám, nikdo nepřijde o body a o bonusy u pojišťoven taky ne, jen oba dostali pokutu 2500 kč

tak správně napiš: viníci jsou oba ;) A teď jestli to za to stálo, když to stálo 2x2.500,- To zrcátko to zatáhne jen ta jedna pokuta a ještě zbyde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak správně napiš: viníci jsou oba ;) A teď jestli to za to stálo, když to stálo 2x2.500,- To zrcátko to zatáhne jen ta jedna pokuta a ještě zbyde.

Myslím že je to asi takhle, vyník není, pokuta je za to že se nedomluvily a nepředali si adresy, na našem autěm žádná škoda není, na jeho je za 17 000 , nebylo to jen zrcátko ale i dveře s krásnýma vlnama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak správně napiš: viníci jsou oba  ;)  A teď jestli to za to stálo, když to stálo 2x2.500,- To zrcátko to zatáhne jen ta jedna pokuta a ještě zbyde.

Myslím že je to asi takhle, vyník není, pokuta je za to že se nedomluvily a nepředali si adresy, na našem autěm žádná škoda není, na jeho je za 17 000 , nebylo to jen zrcátko ale i dveře s krásnýma vlnama

věřím, že VYNÍK není, ale viník existovat musí, protože je škoda, jak píšeš, 17tis. Jestli je to rozhodnuto nerozhodně, pak to znamená spoluvinu, tj. 50:50 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak správně napiš: viníci jsou oba  ;)  A teď jestli to za to stálo, když to stálo 2x2.500,- To zrcátko to zatáhne jen ta jedna pokuta a ještě zbyde.

Myslím že je to asi takhle, vyník není, pokuta je za to že se nedomluvily a nepředali si adresy, na našem autěm žádná škoda není, na jeho je za 17 000 , nebylo to jen zrcátko ale i dveře s krásnýma vlnama

věřím, že VYNÍK není, ale viník existovat musí, protože je škoda, jak píšeš, 17tis. Jestli je to rozhodnuto nerozhodně, pak to znamená spoluvinu, tj. 50:50 :)

jo to je jasný, ale asi udělali vyjimku lol každej platí svoje+pokutu

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se to konečně vyřešilo, oba jsou nevinní :palec2:

takže se to nestalo, nebo jak tomu mám rozumět? ;)

No škodu si má každej zaplatit sám, nikdo nepřijde o body a o bonusy u pojišťoven taky ne, jen oba dostali pokutu 2500 kč

v případě že jsem nevinen,tzn nebyl jsem usvědčen z přestupku, tak není zákonný důvod k tomu, abych byl pokutovanán. Možná jsi chtěl napsat, že oba jsou vinní 50/50. V tom případě by mě ale zajímalo, kdo za incident nese odpovědnost, zda řidič, nebo spolucestující? v případě, že spolucestující vypoví, že byl řidičem upozorněn, aby nevystupoval a on přesto vystoupil, pak na sebe bere vinu on, jinak je odpovědný řidič. v každém případě bych asi postupoval jinak...

Editováno: , autor: miccap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...