Přejít na obsah

Kontrolka žhavení


Reky

Doporučené příspěvky

V 15. 7. 2021 na 9:53, Sit Spider napsal:

Přidám zkušenost, občas se spirala rozsviti-vždy ale při brždění z kopce. Na výkon to nemá vliv. Váha vzduchu i spínač brzdových svetel je vyměněn, chyba se po vymazání po určité době opět objeví, Diagnostika ukazuje špatná váha vzduchu,,, napadají mne tlaky, podtlakoveho hadice, podtlakoveho cerpadlo, neřešil někdo něco podobného? 

ahoj,

podařilo se ti to nějak vyřešit? Me to dela az pri ohratem motoru a pouze pri brzdeni motorem cca 8s. Do nouzaku to nepada jen se pokazde rozblika zhaveni a hlasi to chybu 7330 (P0101) meric hmotnosti vzduchu neverohodny signal.

 

EGR je tam dany novy,puvodni byl zatvrdly v jedne poloze a auto před tim hlasilo chybu egru a padalo do nouzaku.

Provereno mam vahu vzduchu, snimac tlaku v sani, vycistenou klapku sani, lambda sondu, nastaveni rozvodu. Zkousel jsem odpojit od sani trubku egru a fouknout do ni,jestli tesni a vypada to ok. Pojistky jsem taky prekontroloval. Ten plastovy tubus na vaze vzduchu tam taky je. Za jizdy jsem kontroloval hodnoty plniciho tlaku,vahy vzduchu i lambdy a vse ok. Egr taky pracuje,provedeno i zakladni nastaveni. Vyfuk je uplne cisty,proslo to i emisema. Vsechny podtlakove hadice tesni,odvetrani motoru jsem zkousel vyvest bokem a ucpat saci hadici a taky nepomohlo. Vsechny hadice tesne a suche jak pepr,auto jede v tahu normalne,zvuk taky. Jindy nez pri brzdeni motorem ta chyba nevyskoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...