Přejít na obsah

Prohlídka před zimou


Steve01

Doporučené příspěvky

Já už mám prohlídnuto. Spojil jsem v jedno: zimní prohlídku + prohlídku 60 tkm výměna svíček, palivového filtru, vzduchového filtru, kontrola oleje v převodech, kontrola rozvodů. Celé to stálo 480,-Kč. Materiál jsem měl svůj

Dostal jsem i dárek, takového malého termo sněhuláka, nevím jestli to znáte, je to takový polštářek naplněný takovým jakoby gelem ve kterém plave plíšek. Ten když se promne, vznikne chemická reakce a polštářek se ohřeje. Je to dobré např. na ohřátí rukou po nasazování sněhových řetězů.

Celkově s prohlídkou spokojenost -_-

jde o to, jestli si to měl o těch 99,- dražší nebo levnější -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vždycky chodil na jarní a podzimní prohlídky a ikdyž účtovali 99Kč, vždy to bylo zadarmo. Auto zvedli, dívali se na podvozek, zkoušeli tlumiče, čepy, ložiska kol, brzdy,řízení, kontrolovali kapaliny- zadarmo doplnili !! A dokonce auto napojovali na počítač, aby zjistili vady..

Opravdu za to nikdy nic nechtěli, ikdyž našli závadu(tu jsem si pak opravil sám)

A ještě jako bonus na podzimní prohlídce dávaj 2l vody do ostřikovačů..

A na jarní prohlídce reklamní předměty od Škodovky

Nemohu si stěžovat :palec2::palec2:

Editováno: , autor: Stalin J.V.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vždycky chodil na jarní a podzimní prohlídky a ikdyž účtovali 99Kč, vždy to bylo zadarmo. Auto zvedli, dívali se na podvozek, zkoušeli tlumiče, čepy, ložiska kol, brzdy,řízení, kontrolovali kapaliny- zadarmo doplnili !! A dokonce auto napojovali na počítač, aby zjistili vady..

Opravdu za to nikdy nic nechtěli, ikdyž našli závadu(tu jsem si pak opravil sám)

A ještě jako bonus na podzimní prohlídce dávaj 2l vody do ostřikovačů..

A na jarní prohlídce reklamní předměty od Škodovky

Nemohu si stěžovat :palec2::palec2:

a kde se o Tebe tak pekne staraji? v Automedii v Brne urcite ne, sem tam jakziv nic nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to soviska: Auto Panoko, Brandýs nad Labem

Ale jedna připomínka by byla.. Kámoš tam byl v loni na jaře na prohlídce.. Kontrolovali mu olej, brzdovku a chladící kapalinu. Vše mu zavřeli až na olejové víčko.. Dali zpátečku, ozvala se rána :D:D

No a ty blbcové nezavřeli dveře u spolujezdce a o trošku mu je prohnuli..

Poté odjel dom a tam zjistil, že neměl celou dobu zavřený víčko od oleje. Tak se tam vrátil a říkal jim to..

Oni odpověděli : " to je jedno, kdyby se něco stalo ,tak by jste v pondělí přijel na opravu"

Já jsem se málem po... smíchy, když mi to vyprávěl :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...