Přejít na obsah

Octavia Kombi 4x4


rtg61

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

MB pouziva jako sluzebaky (referentske) i 4x4. Akorat pro vetsinu lidi, kteri maji na sluzebaky v MB narok, je stanovena vnitrni restrikce na motor 2,0TDi, ale na motory 1,9TDi a 2,0FSI restrikce nejsou a proto se v bazarech, ktere referenstke auta prodavaji obcas tyto vozy objevuji. Jinak hodne ctyrkolek bude v nabidce za cca pul roku, protoze ted vsichni pred zimou vymenili superby za 4x4 ;)

mrkni na http://autosoft.cz/havex/ tam jsou nejake 4x4 - referentske z MB ;)

Editováno: , autor: juricek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže firemní už je nakonec koupeno. 2,0 FSI 4x4 černá perleť v černém kožichu.. Koupeno jako referentský vůz z Bolky, najeto 29500, rok stará, cena 599k, pořizovací 829k,- téměř skoro plná nálož. První zážitky cca po 2000km : :) po 100km jízdy ku Jihlavě z Brna najednou škyt škyt, a okta jede na 3 válce. Rožnula se kontrolka emisí výfuk plynů. No nic, pár telefonátů různě. Auto pochladlo a jede normálně.Dojeli jsme do místa určení a domluvená asistenční služba z Jihlavy cca za 1,5h dojela.Technik smáznul chybu na 4 válci. Prý to může být raním natankováním na Agipu naturalu 98, kterej nikdo moc nekupuje a mohl v tom být nějakej bordel.... uvidíme. Jinak auto je super, moturek krasně pružnej. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raním natankováním na Agipu naturalu 98? a protoze ho nikdo moc nebere, tak se na to jeden valec vysral?(vic oktanu, min valcu). no nevim, obcas se mi ty vysvetleni techniku zdaj opravdu zvlastni

ja jsem to osobne taky bral jako prazvlastni duvod... po dvou dalsich natankovanich je klid.. prehodil 3 a 4 civku mezi sebou. Takze pokud se to ted objevi na 3 valci... asi bude jasne odkud vitr vane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raním natankováním na Agipu naturalu 98? a protoze ho nikdo moc nebere, tak se na to jeden valec vysral?(vic oktanu, min valcu). no nevim, obcas se mi ty vysvetleni techniku zdaj opravdu zvlastni

ja jsem to osobne taky bral jako prazvlastni duvod... po dvou dalsich natankovanich je klid.. prehodil 3 a 4 civku mezi sebou. Takze pokud se to ted objevi na 3 valci... asi bude jasne odkud vitr vane.

No samozřejmě přece z Naturalu 98, který nikdo nebere -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...