Přejít na obsah

Ranní skluz


OrOrO

Doporučené příspěvky

nemám rád sníh v Práglu tady u nás ho napadlo to je hrozný a pořád se sype

a to neni konec...jinak rano cesta do prace ktera je na 20min dnes o hodinu vic :disgust:

no mě to čeká zejtra jedu do Vestce pro tátovo auto a vezu ho vrátit na Škofin to bude teda cestička :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám rád sníh v Práglu tady u nás ho napadlo to je hrozný a pořád se sype

a to neni konec...jinak rano cesta do prace ktera je na 20min dnes o hodinu vic :disgust:

no mě to čeká zejtra jedu do Vestce pro tátovo auto a vezu ho vrátit na Škofin to bude teda cestička :fakac:

nezavidim...tata mel dnes jed do Rychnova a vykaslal se na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám rád sníh v Práglu tady u nás ho napadlo to je hrozný a pořád se sype

a to neni konec...jinak rano cesta do prace ktera je na 20min dnes o hodinu vic :disgust:

Já přes 2 hodiny do kanclu, to sem ještě nazažil :disgust:

hmm taky sila...jak vypadala dalnice...teplicka teda nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to tady vubec....souvisla vrstva snehu :disgust:

No já myslím, že teď už taky, bylo to místama vyjetý, ale kolem sněhu habaděj, přejet z pruhu do pruhu bylo dobrodrožství. A kolem autobus minimálně kilo :disgust:

tak o autobusech me radsi ani nemluv...a prejizdet z pruhu do pruhu je snad to nejhorsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne sniiiiizek, paradicka!  :palec2:  Akorat se zase projevuje umeni za volantem, to bych vrazdil velebnosti, a ta sul je druhy zverstvo  :kuk:

no je to radost, ja neska to prace mel dobry rallye.... :D

Já ho mám iv práci,neb sedlám MB Vito, ale pneu michelin to zvládají perfektně. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl na obrovském parkovišti,a úplně sám,a bylo róódeo,,,nejvíc sexy bylo rozjetí na zpatečku na 40,,plný rejd plný plyn otočka dvojka a pokračování vpřed,,velice efektivní a asi tak nejvíc cool co se dá s přením nahonem dělat :D

Jóóóó??? Hmmm, tak to toho moc asi neumíme no. Tak šup šup do školy :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen,že to klouže,a že si dávejte bacha,na svoje mazlíčky :)

třeba vyzkoušet odkaď dokaď a co a jak,a škola smyku,a bim bim a stejně to ujede vic a zas mín,,,,,,,a největší legrace je,že kolega s bmw nevyjel ani ze zahrady :smich:

Editováno: , autor: toncek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen,že to klouže,a že si dávejte bacha,na svoje mazlíčky :)

třeba vyzkoušet odkaď dokaď a co a jak,a škola smyku,a bim bim a stejně to ujede vic a zas mín,,,,,,,a největší legrace je,že kolega s bmw nevyjel ani ze zahrady :smich:

Alespon vidis, co je to za smejdy... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...