Publikováno Prosinec 1, 20213 r Ahoj zajímalo by mě, proč někdy ne pořád bliká bílé svetlo v kufru (combi) je z boku klasického osvětlení. K čemu slouží?? Díky za info.
Prosinec 7, 20213 r Autor No v kufru po levé straně je osvětlení (klasická žárovka) a z boku jsou ve stejném světle dvě ledky a ty někdy po nastartování blikají. K čemu to tam může být?
Prosinec 7, 20213 r Neviem akú ty máš verziu Škoda Superb 2 Combi, ale ja mám v kufri osvetlenie na piatych dverách a potom jednu vyberateľnú lampičku naľavo pod roletou. Piate dvere: https://www.sportovniautodoplnky.sk/imgcache/2/7/pp66319x-1-66319_368_368_127004.jpg Lampička z ľavej strany: https://youtu.be/a6MKU0JfLXg
Prosinec 7, 20213 r Autor Tak to máme stejné a když se podíváš na tu pod roletou z pravého boku uvidíš tam dvě ledky...
Prosinec 7, 20213 r Autor Tak je to svítilna 😁 akorát když ji vyndám tak nesvítí ani nebliká, když ji dám zpět tak bliká. Asi indikuje vybitou baterií. Diky
Prosinec 7, 20213 r Pravdepodobne ti odišla nejaká z troch nabíjateľných AAA batérii v lampe. Upraveno Prosinec 7, 20213 r od r_e_n_e
Prosinec 8, 20213 r A nemas nahodou ledkovou "zarovku" v tech svetlech v 5. Dverich? Nebo nedaval jsi ji tam nebo nekdo jinej pred zebou? V tom svetylku je dioda a ppkud tam nekdo da spatne orioentovanou led zarovku, tak dioda praskne a projevuje se to prave blikanim prenosne lampy za jizdy. Ta dioda je v kazdem z tech dvou svetel. Neni problem ji promerit a priapdne vymenit.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.