Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
On 11/1/2023 at 9:53 AM, Vladača said:

 

Mám neustálé problémy s aplikací resp. ovládáním vozidla jako je nastavení Limitu nabíjení, Omezení proudu.

Při změně jednoho nastavení čekám na odezvu i několik minut. Při současné změně obou nastavení, aplikace po několika minutách hlásí Nelze aktualizovat aktuální nastavení nabíjení.

 

Mátě někdo podobný problém?

V servisu nevědí co s tím. Já jsem toho názoru, že se nejedná o problém mého vozidla. Máte někdo podobné zkušenosti, nebo aplikace funguje rychle a odezva na změnu nastavení je cca do 5 sec?

 

Vozidlo Enyaq, Telefon IPhone verze 7, verze aplikace MyŠkoda 

 

Poslední dobou má ŠA dost velké problémy s appkou. Už by to mělo fungovat správně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Infotaiment běží hrozně pomalu, to bude asi bolest všech iV Škoda. Změna nabíjení z 80% na 100% se nám projeví v autě ihned, i během nabíjení to funguje (vyzkoušeno doma i na veřejné nabíječce AC). Co mě ale štve, že už několikrát nám zamrzl infotaiment po nasednutí do auta. Nevím s čím to má souvislost, jednou se to stalo po zapnutí topení přes aplikaci MyŠkoda, Pak po snaze se podívat na průběh nabíjení. Pomáhá jen úplné vypnutí, následné "vychladnutí" uata a zase to pak jede. Máte s tím někdo zkušenost? 

 

Možná to tu někde je, ale řeší se nějak, aby se auto nevyplo po vysednutí? Toto mě neskutečně vadí a je to na obtíž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Infotainment mě nezamrzá. Při párování s telefonem je to pomalé, ale potom už to docela běží. Za 1 rok provozu pouze 2x zamrznutí.

Nevím jak nastavit nevypnutí auta po vysednutí.  Také bych chtěl aby topení zůstalo aktivní dokud neočistím sníh z vozidla.

Co mě vadí

  1. Děsně pomalá až nepoužitelná mobilní aplikace MySkoda.
  2. Zbytečné potvrzování přihlášení v infotainmentu po nasednutí. Pokud osobu nepotvrdíte a někdo vám bude volat, nelze telefonní hovor začít.
  3. Po ukončení tel. rozhovoru se zapne rádio i když předtím bylo vypnuté.
  4. Nelze zcela vypnout vozidlo dokud jej neuzamknete. Infotainment stále ukazuje hodiny a běží chlazení. Velké množství problémů, pokud v autě chcete přespat. Např. lze rozsvítit vnitřní světla, ale už nejdou zhasnout. Musíte vozidlo aktivovat.
  5. Zásuvka 230V se vypne cca po 10 minutách pokud vozidlo není zapnuté.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...