Přejít na obsah

OII RS, kterou???


tomask

Doporučené příspěvky

Uz brzy nastane doba kdy muzu byt radnym clenem Vaseho klubu octavianu, jelikoz po dlouhem premysleni moje srdce spocinulo nad OII RS TDI s 18"ti palcovejma kolesama....

Jenom zatim nevim jestli normalni ci kombajn....a jestli cernou nebo zlutou....

Co vy na to???

Ktera se Vam libi??

Nemate nekdo fotky OII RS v cerne barve ???

Tady na foru jsem zatim zahledl zlutou, ktera je opravdu moc pekna....ale ja vzdycky tihnul k cernym autum, takze to bude asi nejpravdepodobnejsi barva...

Ale jeste nikde jsem to v cerne nevidel v realu.....

Editováno: , autor: tomask
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nebudes potrebovat tahat naky extra naklady, tak liftback bohate postaci kufr ma obrovskej, osobne se me i vic libi liftback a rozhodne se s nim lip jezdi.

K motoru, sam taky vic najezdim, takze bych volil rozhodne TDI, tahne vo hodne lip, z benzinu jsem moc nadsenej nebyl, ale zvuk ma peknej a ze nemusis kvaltovat to taky neni spatny.

Cerna se me taky moc libi, ale zaniknou v ni vsechny detaily a ORSII je uz tak oproti jednicce celkem umirnena, taze bych volil radsi nakou vyraznejsi, libi se me ta modra, cerna me prijde jako takova seda mys.

K tem 18tkam vypadaj super, ale zvaz na jakej silnicich jezdis, ta benzinova ve ktery sem jel byla taky na 18tkach a mela tendenci odskakovat na nekvlalitni vozovce, coz bylo celkem neprijemny, sirsi stejne nejsou, takze na jizdu ti nic neprinesou, krome valiveho odporu a brzdy se taky vice zapotej...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen lituju, že v době, kdy jsem auto kupoval ještě RS v TDI nebyla "venku". Za peníze, co mě to už stálo, abych si jí v duchu RS předělal, bych jí už dneska měl. A k barvě : jede-li po silnici černá, stříbrná, červená nebo modrá OII RS, je to z dálky pořád jen běžná Octavia. Pokud ale jede žlutá, je to i z velký dálky RS. Asi je hezčí jako limuzína, než kombik, ale já rozhodně žlutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda ze kdyz jsem se ptal pritelkyne jakou barvu tak hned rekla zlutou......

Ted kdyz jsem videla ale tu cernou na tech fotkach, tak bych rekl ze je to aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....moc peknyyyyyyyyyyyyyyyyy.....

ale to nejsou origo kola, co????

Jinak co se tyka drncani, tak jsem zvyklej, mam uz podvozek poladenej dost do tvrda na svem soucasnem aute...a jezdim na 17" kolech....a vyklepanej sem az dost...myslim si ze ta OII RS bude mekci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, uz to tu bylo napsany. ve chvili, kdy bych si vybiral RS, tak jedine zluta, modra nebo cervena. i z tech fotek co jsou tady se mi potvrdilo, ze cerna barva naprosto utlumi detaily, ktery delaj z RS RS(viz druhe foto odspodu- to vypada jak seriova OII).

motor jsi rozhodlej, nicmene se mi nezda to, jak psal Jaster, ze TDI tahne vic jak TFSI, ale to je asi vec nazoru.

pokud jde o kola(ano, ty na fotkach nejsou origo, navic mam pocit, ze uz to jsou 19ky), tak jednoznacne 18ky. nejaky odskakovani vubec nepozoruju(pravda, nemam RS podvozek) a komfort je taky naprosto v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, pokud máš rád když se za tebou otáčí lidi, pak vol žlutou - je hodně výrazná a tuze pěkná :) černá je hodně luxusní barva, ale nebudí takovou pozornost u lidu a proto jí mám na svém autě lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...