Jump to content

rkonf

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  896
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

rkonf last won the day on November 1 2010

rkonf had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

About rkonf

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

1,925 profile views
 1. Dle tabulek opravdu 4 litry.
 2. Mě se tam tedy 4 litry vešly. Asi se ti nepovedlo vypustit vše. Filtr jsi měnil?
 3. Je to normální a je to slyšet hlavně v létě. Způsobuje to tlumič rázů na lamele spojky (není zde dvojhmota).
 4. Myslím, že pokud auto jezdí bez problémů a pazvuků, tak není důvod k opravě. Stačí aby stálo v mírném svahu, případně s vytočenými koly a už se tlumiče v silentbloku pohnou ke straně.
 5. rkonf

  Brzdy

  Já cca jednou týdně u stojícího auta 2x pořádně šlápnu na brzdový pedál. Brzdy pak zabírají dřív a řekl bych, že i pak víc brzdí ty zadní. S korozí problém nemám. Ale jezdím denně.
 6. rkonf

  Dorazy víka kufru

  Není to číslo spíš 5JA 827 250 B?
 7. Dle mě to není žádná závada, ale konstrukční nedostatek. Pedál je špatně navržený - špatný úhel vůči "chodidlu" řidiče. Při sešlapování bota vertikálně po pedálu klouže. Při určitém typu podrážky nebo za mokra se může zdát, že jde pedál ztuha. Stačí trošku změnit polohu podrážky boty na pedálu.
 8. On ten rejd bude stejnej jako u Fabií, ale díky delšímu rozvoru je poloměr otáčení větší.
 9. Já jsem měl auto v servisu po drobné nehodě, tak jsem při té příležitosti nahlásil pískající klimu. Technik říkal, že kompresory mění jak na běžícím pásu. Dle počítadla kilometrů to ani neprojížděli. A mám už taky Denso! Náhradní Rapid měl najeto ani ne 4000 km a už taky pískal.
 10. rkonf

  Zvuk motoru

  Je to normální. Když je myslím nad 15 nebo 18 stupňů, tak při studeném startu tam jde asi minutu bohatá směs, prý aby se rychleji zahřál katalyzátor. Dělala mi to i předchozí Fabia 2 1.6 16V.
 11. rkonf

  Zvuky od podvozku

  Na tom je nejhorší, že pokud bude vrzat po záruce, tak to bude hromada peněz.
 12. Pokud je to takové zasyčení, tak je to normální. Taky mám polský Sanden. Rok, najeto 30 tkm. Občas píská (hlavně když nemusí tolik chladit), ale neřeším to.
 13. rkonf

  Climatronic

  Taky se mi zdá, že jak je nad třicet, tak klima nestíhá. Když dám ruku nad výdechy, tak to moc studené není. Mám MR2018. Dvojková Fabie chladila líp. Ve vedrech jsem i nastavoval vyšší teplotu. U Rapida mám celoročně 21 st.
 14. I servisní prohlídka má kilometrový interval viz https://www.skoda-auto.cz/servis-a-prislusenstvi/servisni-intervaly
 15. rkonf

  Motor 1.0 TSI

  Aditiva právě že nepomůžou. Je to problém všech přímovstřikových benzínu. Palivo se vstřikuje přímo do válce a se sacími ventily vůbec nepříjde do styku.
×
×
 • Create New...