Přejít na obsah

Připojení na Net


Jar_da

Doporučené příspěvky

Před rokem jsem nechal nainstalovat WiFi a zatím vcelku spokojenost, bez limitu 512 přes den a 1024 večer a o víkendech za šest stovek, sem tam občas horší dostupnost serveru.

Předtím jsem používal GPRS, čekal jsem na EDGE, ale kde nic tu nic. Rychlost se rovnala vytáčenému připojení a až na tu rychlost stahování/cena si nemůžu stěžovat. Jinak nejvhodnější telefony k tomuto připojení byly Nokie, Sony Ericson se mi podařilo jen propojit s počítačem (a to náhodně), ale datové přenosy se mi nikdy rozchodit nepodařilo. S jinýma značkama telefonů nemám zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce mobilniho pripojeni, tam bych nemel strach jen z 4G od T-Mobile, ale domu bych to neporidil, nejdriv bych zkusil vse ostatni. Jinak pro tebe, kdyz mas potiz, je ideal u toho pripadnyho wifi poskytovatele, kam chces prejit nahlasit, ze uz wifi mas, ale nejsi moc spokojenej, ze bys chtel prejit, obcas za to dostanes i nejakou tu vyhodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze mam nejlevnejsi zrejme... Wi-fi-na - 4096kb/s - 500,-/mes., bez datovych limitu, realna rychlost pri mem uzivani netu je neco kolem 3,5mb/s. Jinak pro ty, co nemaji moznost techto veci, doporucuji http://www.radiokomunikace.cz/cs/domacnost...-adsl/cenik.ep/

slysel jsem celkem dost chvaly... A za cenu celkem prijatelnou a bez debilniho outu nebo jak si mistri rikaji? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze mam nejlevnejsi zrejme... Wi-fi-na - 4096kb/s - 500,-/mes., bez datovych limitu, realna rychlost pri mem uzivani netu je neco kolem 3,5mb/s. Jinak pro ty, co nemaji moznost techto veci, doporucuji http://www.radiokomunikace.cz/cs/domacnost...-adsl/cenik.ep/

slysel jsem celkem dost chvaly... A za cenu celkem prijatelnou a bez debilniho outu nebo jak si mistri rikaji? ;)

jj, na to jsem koukal, ale bohužel linka ADSL u mě nejde, :( , jinak bych do toho šel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych doporučoval mobilní od Eurotel-CDMA

CDMA se většinou rovná dial up - tragedie za šílené peníze.

Mám CDMA od O2, týdenní limit 2.8 GB, rychlost do 1 Mb...při překročení limitu uplatnění FUP,, lol ,limit se počítá jen přes den od 8:00 do 24:00, jinak se počítá jen asi 1/5 dat, což znamená, že každou noc stáhnu cca 1-3GB dat a nedojde k uplatnění FUP.. :huh:

samozřejmě netahám data přes torrenty, dc++ ani podobný prográmky, protože ty jsou omezený od O2..

Měsíční paušál cca 1070,-Kč

Nedávno jsem vyměnil modem (starej g-tran už to nevydržel běžet nonstop druhým rokem) a s novým modemem se rychlost zvýšila cca 2x, čekám až mi v lednu doběhne smlouva a už mě O2 nikdy neuvidí.

Při každý návštěvě prodejny čekám minimálně 45 min,

Při reklamaci modemu jsem měl službu odpojenou od 13. do 24.10.2006 a přišla mi faktura na 23 dní, když jsem si opět vystál frontu a chtěl reklamovat fakturu, tak na mě koukali jak na největšího exota, že prej jsou to jen 3 dny.. lol

Při pokusu reklamovat fakturu přes *11 (oddělení péče o zákazníky) rozhovor trval 1,5 hodiny, mluvil jsem s 9-ti pracovníkama a nakonec mě stejně poslali na prodejnu... lol

A nejlepší je, že když už to připojení běží třeba 2 dny v kuse, tak se najednou odpojí, přijde mi, že o2 vždycky pošle nějakej impuls do modemu, aby se odpojil.. lol

Jediná výhoda je mobilnost, když to někam vezmu sebou a náhodou chytnu signál, tak se můžu mrknout na net, případně i něco stáhnout, ale za ty prachy je to dost a nejlepší je, že když jsem si to v lednu 2005 pořizoval, tak neexistoval žádnej FUP, zavedli ho až když jim přestaly stíhat linky,,, lol

A to jsem jinak zákazníkem errortelu od roku 1998 a takhle se tam ke mě chovaj,,

Od tý doby, co je errortel O2 je to horší a horší... :blbec:

Takže jestli Jardo budeš mít zájem, můžu ti cca na konci února prodat novej modem v záruce od října, aby jsi se nemusel upisovat na nějaký období, jako já,, -_-

Jinak jsem přes tohle připojení pařil CoD2 po netu a docela to chodilo,,,ale ping tam je větší, začíná tak na 120ms... :palec2:

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...