Přejít na obsah

Tankovanie V-Power


mahudo

Doporučené příspěvky

Ne, do motoru patří ta specifikace oleje, kterou předepisuje výrobce pro daný motor. Pro mě je důležitá třída a specifikace API/ACEA, popř. ještě norma VW.

Jinak se nebojím a liju tam olej, který tohle splňuje - třeba i obyčejný MOGUL za pár kaček.

Ale jsou to vaše motory a vaše peníze ( a následky si ponesete jenom vy) - je to jen a pouze na vás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se uvolnilo místo v nádrži, děda natankoval u NONAME pumpy natural 95, na neutrál do škubalo, to znáte. a když byly dvě třetiny nádrže prázdné, tak jsem natankoval V-power racing 95 (doufám, že když se to mixne, že to nevadí). A hůř to chytlo, ale o to sametověji to šlapalo a tolik to neškubalo na neutrál, takže rozdíl je znatelný, tedy u mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Racing není 95 ale 100oktan.

Jo, vzal jsem obyčejný V-power 95, ale jen mě zarazilo, že když jsem otočil klíčkem, tak to startuje malinko hůř než když jsem měl ten starý benzín. Jinak ale šlape jemněji, jako sametověji, ten motor. Možná je ale lepší normální Natural 95 bez těch mazacích prostředků

Jo a hlavně: klepe se to mnohem míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...