Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak koukam, ze podle kilaze ulovku, jsi profi rybar :) Fakt pekny...

no, první 2 roky co jsem zkoušel vláčet jsem nechytl ani prd. Pak se jednou povedl malinkej okounek a od tý doby se to prolomilo a dnes už jen vláčím. Nejhorší je to pak pro mně od 1.1. do 16.6., kdy si prostě nevrznu. Jediná záchrana je v tomhle období si zajet třeba do Poličky, kde si na soukromé vodě zavláčet můžu. Dneska už je to tak, že učím některé kamarády vláčení. Nejdřív se jim nechce, pak se nechaj ukecat, pak je vemu někam, kde maj velkou šanci na úspěch, poradím jak na to, pak něco chytnou a už je to baví. :D

Tady je kamarádův první candát. Měl radost jako malej kluk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze podle kilaze ulovku, jsi profi rybar :) Fakt pekny...

no, první 2 roky co jsem zkoušel vláčet jsem nechytl ani prd. Pak se jednou povedl malinkej okounek a od tý doby se to prolomilo a dnes už jen vláčím. Nejhorší je to pak pro mně od 1.1. do 16.6., kdy si prostě nevrznu. Jediná záchrana je v tomhle období si zajet třeba do Poličky, kde si na soukromé vodě zavláčet můžu. Dneska už je to tak, že učím některé kamarády vláčení. Nejdřív se jim nechce, pak se nechaj ukecat, pak je vemu někam, kde maj velkou šanci na úspěch, poradím jak na to, pak něco chytnou a už je to baví. :D

Tady je kamarádův první candát. Měl radost jako malej kluk.

tenhle měl 55 cm a na fotce je krásně vidět, že je vytaženej z hloubky, až mu lezou oči ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;)

ovšem tahle je super :smich:

Máš pěkný úlovky.... Párkkrát jsem taky vláčel, ale já nevím, moc štěstí jsem v tom neměl. S čím nejraději vláčíš? twister, wobler, rotačky atd. Na co máš největší úspěchy. Chápu, že je jak na co, ale třeba máš tu svojí nej nástrahu lol

Ono taky záleží na jakou jdu vodu, jaký je roční období a pod. Rotačky, plandavky, gumy(většinou rypery), woblery. Sem tam nějaká exotika jako třeba tasmánský čert. Ale záleží fakt na konkrétní situaci. Někdy jedu jen jednu nástrahu, někdy zkouším měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;)

ovšem tahle je super :smich:

Máš pěkný úlovky.... Párkkrát jsem taky vláčel, ale já nevím, moc štěstí jsem v tom neměl. S čím nejraději vláčíš? twister, wobler, rotačky atd. Na co máš největší úspěchy. Chápu, že je jak na co, ale třeba máš tu svojí nej nástrahu lol

jinak jedna důležitá věc! Ryba se musí vyházet. Je to jen statistika a za každým dalším neúspěchem se skrývá úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja tiez pridam nejake foto.

Kazdy rok, cez leto tyzdnova rybacka-kaprikova dovolenka. Je to taka mala "vesnice" "Merin se menuje" A to Vam poviem. To Vam je pohodicka. UFF uz aby bolo leto. :palec2:  :palec2:

vypaj jako divoká forma.

No jo, o ryby tu ani moc nejde, skor asi o tu atmosferu rybacky a veget pri vode. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja tiez pridam nejake foto.

Kazdy rok, cez leto tyzdnova rybacka-kaprikova dovolenka. Je to taka mala "vesnice" "Merin se menuje" A to Vam poviem. To Vam je pohodicka. UFF uz aby bolo leto. :palec2:  :palec2:

vypaj jako divoká forma.

No jo, o ryby tu ani moc nejde, skor asi o tu atmosferu rybacky a veget pri vode. -_-

ale jo, ale myslel jsem že to sou proudňáci, původní forma kapra. Ty vysoký jsou vyšlechtěný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja tiez pridam nejake foto.

Kazdy rok, cez leto tyzdnova rybacka-kaprikova dovolenka. Je to taka mala "vesnice" "Merin se menuje" A to Vam poviem. To Vam je pohodicka. UFF uz aby bolo leto. :palec2:  :palec2:

vypaj jako divoká forma.

No jo, o ryby tu ani moc nejde, skor asi o tu atmosferu rybacky a veget pri vode. -_-

ale jo, ale myslel jsem že to sou proudňáci, původní forma kapra. Ty vysoký jsou vyšlechtěný.

No tak v tych druhoch som trochu mimo, Klobuk dole pred pred profi rybarmi.

Ja len tak ako som pisal, "tyden do roka" inak nie je cas. Aj ked by bolo kde. ORAVA-tu je ich dost - myslim rybarov, no neviem ako je to s rybami :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...