Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

Chcelo by to foto Tomasi. :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

tak co rybáři? Včera bylo zahájení, a tak jsem vyrazil. 4 štiky, jeden sumík asi 70-80cm. Ale o 2 sumíky jsem ještě přišel. První záběr asi po 10 min. vláčení záběr a hnedle tah jak atomová ponorka(nebo že by na Labi fakt byly?). Vůbec se mi to nepodařilo zastavit, mazalo to směr plavební komora :) Pak se mi syčák vypnul. Nedalo se s tím vůbec nic dělat, brzdu jsem měl nastavenou na praskne X nepraskne. Prostě nabral směr a mazal pryč. Pak jsem měl ještě jednoho o něco menšího, kterej taky krásně chvíli jel, ale toho se mi dařilo chvilkama pár cm navinout zpět. Ale taky se vypnul. No a pak ještě asi 3 či 4 drbance do nástrahy. Takže relativně spokojenost včera. Jen mně sere, že se ti dva vypnuli. Mohly bejt krásný fotečky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasny .. kde sou fotky ?

No dobrá, dobrá. Jsem teda vyrazil i dnes je trošku probrat a zase nasrat okolní bobkaře lol

no a nesklamal jsem. Celkem 3 kousky. Jeden pidi, pak 130 a pak ještě jeden cca metrovej. Foťák jsem sebou zase neměl, něco mám na mobilu, ale se mi to nechce stahovat, stáhnu to přes BT až budu na NTB. Tak něco z domova.

Ale jsem pěkně unavenej jak jsem toho grázlíka tahal do auta a pak z auta domů. To pytel cementu se nese líp a není u toho člověk ověšenej brašnou, prutem, podběrákem a gafem. :)

Tak, a buď se dneska nebudu koupat nebo ho musím ještě fyzicky zlikvidovat :feve:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasny .. kde sou fotky ?

No dobrá, dobrá. Jsem teda vyrazil i dnes je trošku probrat a zase nasrat okolní bobkaře lol

no a nesklamal jsem. Celkem 3 kousky. Jeden pidi, pak 130 a pak ještě jeden cca metrovej. Foťák jsem sebou zase neměl, něco mám na mobilu, ale se mi to nechce stahovat, stáhnu to přes BT až budu na NTB. Tak něco z domova.

Ale jsem pěkně unavenej jak jsem toho grázlíka tahal do auta a pak z auta domů. To pytel cementu se nese líp a není u toho člověk ověšenej brašnou, prutem, podběrákem a gafem. :)

Tak, a buď se dneska nebudu koupat nebo ho musím ještě fyzicky zlikvidovat :feve:lol

že bych se koupal ve dřezu? :huh: Bych šel radši chrápat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kruci, co mám dělat?

1) fyzicky ho zlikvidovat a normálně se vykoupat

2) vykoupat se nějak ve dřezu

3) na všecko se vysrat

4) vykoupat se s ním a doufat, že mně neukousne kašpárka

variantu č.4 škrtám, už se probral a tak tak jsem ucuknul s rukou pryč. Vypadá nasraně. Ještě bude i rodeo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nikdo nechodí?

Cekam na fotky z toho mobilu a stale nic ... jinak ja pristi tyden jedu na Luznici ;)

teda ty se ale naotravuješ :D

Snad je to tahle. Už jsem to pustil z hlavy.

Mazlik no fotce !!! ;) Velikost ?

No jedu tam za nasima co maj pronajatou chaticku primo u reky, takze nejaka rybacka bude. Ale ja papiry uz par let nemam, takze jedine na tatovu povolenku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nikdo nechodí?

Cekam na fotky z toho mobilu a stale nic ... jinak ja pristi tyden jedu na Luznici ;)

teda ty se ale naotravuješ :D

Snad je to tahle. Už jsem to pustil z hlavy.

Mazlik no fotce !!! ;) Velikost ?

No jedu tam za nasima co maj pronajatou chaticku primo u reky, takze nejaka rybacka bude. Ale ja papiry uz par let nemam, takze jedine na tatovu povolenku ;)

kterého myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co chytas stiky na rece ? Koukam na nejaky eshopy a vybiram co bych si tam tak mohl vzit a nemam paru ;)

A co máš na mysli? nějakej přívlačák s navijákem? Kup si speciál na přívlač a k tomu speciál naviják. Naviják na přívlač jedině celokovový, jinak se ti brzo rozsype. Nástrahy, tak teďka ze začátku doporučuju třpytky a plandavky. Nebo nějakej ten wobler. Postupně jak to půjde k podzimu a zimě, tak používám jiné nástrahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ten prut co nejlehčí, to pak kurevsky oceníš. Takhle se to nezdá, ale každej gram pak poznáš. Délka prutu podle toho kam jdeš chytat. Gramáž podle toho co jdeš chytat a s jakýma nástrahama. Přijeď do pardubic a něco můžeme vybrat třeba u Konopase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...