Přejít na obsah

Rozborka Climatronicu


TomasB

Doporučené příspěvky

většinou je líplá jen časem ale na 100% to nevím

tuto starou A4 jsem ještě nerozdělával

zkus očistit jen tu jednu stranu a a jestli to nepomůže tak zkus počkat jestli někdo poitvrdí odlepení od displeje

no právě tam jak je to nalepený na tom skle to vypadá, že tam je zateklý nějaký bordel. Jak na to koukám, tak to podle mně vzniklo v létě, když jsem dal auto vyčistit a právě tam asi zatekl nějaký humáč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlo by přehodit displeje mezi sebou ? aby jsi vyloučil chybu displeje /procesoru ?

Po třech rozborkách-sborkách nic. Poslední rozborka byla s tchánem, kterej překontroloval komplet veškerý vedení. Nic nenašel.

Přehodit displaye, to jako že to mám otočit? Jeden je větší a jeden menší, ale co to udělá, když se to otočí si netroufnu odhadnout. Neodpálím tím něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlo by přehodit displeje mezi sebou ? aby jsi vyloučil chybu displeje /procesoru ?

Po třech rozborkách-sborkách nic. Poslední rozborka byla s tchánem, kterej překontroloval komplet veškerý vedení. Nic nenašel.

Přehodit displaye, to jako že to mám otočit? Jeden je větší a jeden menší, ale co to udělá, když se to otočí si netroufnu odhadnout. Neodpálím tím něco?

Je to jedno sklo a jen je rámečkem rozdělený na 2 displaye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...