Přejít na obsah

Lada Kalina vs. 1.8T


George Couser

Doporučené příspěvky

TomasB: Ale v tom threadu majitelé ruských aut ty svoje do krve obhajují a jakákoliv zastaralost je právě jejich výhodou, navíc ta kalina jede líp jak 1.8 a zatímco majitelé 2110 když jedou jako prase, tak jim to žere 5 v extrémním případě 6 litrů, tak s 1.8T se nedá jet pod 13.... :smich:

No a já tady odkazuju na video s tou kalinou a pak příspěvek, kde tvrdí, že 1.8T tam jede hůř. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB: Ale v tom threadu majitelé ruských aut ty svoje do krve obhajují a jakákoliv zastaralost je právě jejich výhodou, navíc ta kalina jede líp jak 1.8 a zatímco majitelé 2110 když jedou jako prase, tak jim to žere 5 v extrémním případě 6 litrů, tak s 1.8T se nedá jet pod 13.... :smich:

No a já tady odkazuju na video s tou kalinou a pak příspěvek, kde tvrdí, že 1.8T tam jede hůř. lol

to zrychlovalo jak kolo do kopce :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něják jsem nepobral, co tu dotyčný, který sem dal to video řeší??? jestli si myslí, že benzínový motor ruské produkce je lepší a záuračně hospodárný oproti 1,8t WV tak asi nikdy s 1,8 t nejel a ubec neví o čem mluví!!! nic proti vasilum, ale ty auta fakt furt eště nejsou uplně to pravé!!!! a za tím si stojím!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něják jsem nepobral, co tu dotyčný, který sem dal to video řeší??? jestli si myslí, že benzínový motor ruské produkce je lepší a záuračně hospodárný oproti 1,8t WV tak asi nikdy s 1,8 t nejel a ubec neví o čem mluví!!! nic proti vasilum, ale ty auta fakt furt eště nejsou uplně to pravé!!!! a za tím si stojím!!!

To vyznělo, jak bych to natáčel já a snažil jsem se vám tu dokázat, že ta Lada je lepší. :smich: ... jen jsem tu dal odkaz na diskuzi v garazi at se taky pobavíte, jak některým (všem) ladistům nateče žíla na čele, jakmile jim ukážete, že jsou i lepší auta než Lada. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to stojí 300 000 tisíc? No to mě poser. Tak někdo si to třeba koupí z nostalgie na staré časy nebo protože je prostě od narození Ladař, ale jinak nechápu. Za 300 000tis si koupíš vyvoněnou zánovní octavii 1 nebo spoustu jiných dobrých aut, ale tohle brrr. Navíc Lada se řídí heslem co tam není to se nezkazí.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něják jsem nepobral, co tu dotyčný, který sem dal to video řeší??? jestli si myslí, že benzínový motor ruské produkce je lepší a záuračně hospodárný oproti 1,8t WV tak asi nikdy s 1,8 t nejel a ubec neví o čem mluví!!! nic proti vasilum, ale ty auta fakt furt eště nejsou uplně to pravé!!!! a za tím si stojím!!!

Myslím, že ten dotyčný co sem dal ten odkaz(George Couser), si naopak dělá srandu z Lady, si to pořádně přečti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video

A tady text

Odkaz

(5. příspěvek na stránce)

A teď pánové: Nemám teď 1.8T k dispozici, takže kdo z vás natočí tu Octu na 5ku do mírného stoupání, ať je sranda.  :D

Tak teď nevím jestli žiju na Marsu, ale myslím, že srovnávat takhle Ladu Kalinu a Octu 1.8T je úplná hloupost, Octa by ji strčila hluboko do kapsy, o tom se nemá cenu bavit. :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...