Přejít na obsah

Lada Kalina vs. 1.8T


George Couser

Doporučené příspěvky

Tam se snad všichni zbláznili. Já jsem taky autofanatik, ale nebudu někomu tvrdit, že Octavia je lepší než Audy A6 :smich: Navíc tvrdit, že octavia je poruchovější než ten ruskej sráč :smich: . A to stím Roomstrem to je taky bomba.

Jinak našel jsem článek kde si z Kaliny nějaký tuner udělal AUTO

http://forum.avtoindex.com/viewtopic.php?t=9604

post-26-1166649617.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se na tamtom foru dozveděl, že Lada Kalina je bezpečnější a motor má lepší zvuk a lepší sedadla než Octavia a Audy A6 :smich: . A že Audy A6 má náskok díky ceně, a že by v tom nechtěl bourat ani jezdit, že Lada je lepší. Nové Audy A6 jsem osobně řídil a dlouhou trasu a musím říct, že je to bomba. Ale Lada je prostě Lada :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se na tamtom foru dozveděl, že Lada Kalina je bezpečnější a motor má lepší zvuk a lepší sedadla než Octavia a Audy A6 :smich: . A že Audy A6 má náskok díky ceně, a že by v tom nechtěl bourat ani jezdit, že Lada je lepší. Nové Audy A6 jsem osobně řídil a dlouhou trasu a musím říct, že je to bomba. Ale Lada je prostě Lada :smich:

Asi tam budu chodit casteji tam se clovek fakt dokaze dobrat zasmat .) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejlepší na tom je, že tam tím tématem se baví celá garáž.autorevue.cz, jak tam cca 5-7 Ladistů do krve obhajuje svoje špičkové stroje, jejichž úrovně ostatní dosáhnou až za 30 let. (A to jen díky tomu, že to budou kopírovat :smich: )

Jo a prosím, když tam píšete příspěvky, tak nevykřikujte "Lada je sh*t, Škoda rulezzz!", tím jim akorát nahráváte na smeč, ale zkuste je ubít jejich vlastními argumenty...to pak je teprve ta pravá zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky chvilku smál, ale čím více jsem četl to jejich forum, tak jsem spíš zdešenej. Jak někdo může tvrdit že ABS a celkově bezpečnost jsou zbytečný?

Jak uvidím na silnici jedoucí Láďu beru i s koktou roha. Byč a pryč. Jsou to šílenci !!! :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se na tamtom foru dozveděl, že Lada Kalina je bezpečnější a motor má lepší zvuk a lepší sedadla než Octavia a Audy A6 :smich: . A že Audy A6 má náskok díky ceně, a že by v tom nechtěl bourat ani jezdit, že Lada je lepší. Nové Audy A6 jsem osobně řídil a dlouhou trasu a musím říct, že je to bomba. Ale Lada je prostě Lada :smich:

Hmmm... to je zajímavý. Asi toho svýho šráka prodám a koupím si pořádně nadupanou Ladu Kalinu. A pak to těm Oktávkám a Audinám dám na dálnici pořádně sežrat :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...