Přejít na obsah

Jak na kat u 1.8T?


20Bad

Doporučené příspěvky

Mám - měl jsem - budu mít RSko - blbej vtip có ?

Koukněte třeba na www.supersprint.it

Najdete tam pod race system jak sportovní kat tak i náhradu za kat - což je jen trubka se závitem na 2 lambdy --- proto to určitě půjde.

A jsem si tím jist na 100% - jelikož to stříbrné RSko mého kámoše Ládi ( ten co boural v kamionu ) co se mnou jezdilo na srazy kat nemá. Má jen trubku od turba bez vlnovce a katu a středu a jen koncovej tlumič - to co mám v garáži ( dával jsem fotky ). No a maká to super a žádnou chybu to nehlásí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som trosku casu a hral som sa zo sondami. Ako som uz pisal prva sonda je na urcovanie bohatosti zmesi, pocita sa z toho predzapal, dlzka doby vstreku atd.

Druha sonda za katalyzatorom dava info o nespalenych uhlovodikoch cize o emisiach aj o stavu katalyzatora (o jeho starnuti), pri nefunkcnosti tejto sondy sa kontrolka na panely pristrojov nevysvieti ale vo VAGU to chybu hlasi a nevytvory sa uplny READISSCOD.

Tak ze kalyzator by sa mohol dat odstranit ale sonda musi ostat vo vyfukovom potruby.

Ked uz to niekto skusal bez kat. nech sa podeli o info. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...