Přejít na obsah

Poblikávání displeje a světel


Vrbi

Doporučené příspěvky

A prozradíte mi někdo jak se na ten senzor natočení dostanu abych ho vyčistil/vysušil? Mám kombíka 1.4 16V 74kW r.v. 10/2002, m.r. 2003 (motor BBZ). A je potřeba ho nějak přetěsnit nebo se jedná o vysráženou vlhkost? Mě světla někdy poblikávají, někdy ne. Kontrolka serva nesvítí, servo nevynechává.

Editováno: , autor: Piwell84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prozradíte mi někdo jak se na ten senzor natočení dostanu abych ho vyčistil/vysušil? Mám kombíka 1.4 16V 74kW r.v. 10/2002, m.r. 2003 (motor BBZ). A je potřeba ho nějak přetěsnit nebo se jedná o vysráženou vlhkost? Mě světla někdy poblikávají, někdy ne. Kontrolka serva nesvítí, servo nevynechává.

ten snimac urcite nevycistis a vysusit pomoze mozno na chvylku.moja osobna skusenost bola jednoduchsia zla baterka po vymene vsetko O.K.tak zacni tam.ale najprv ked chces mat istotu hod na vag vypise.inak hladaj je tu toho tolko ze si myslim ze fabule snad trpia iba na tuto chybu.niekde tu bol presny postup ako sa tam dostat ja to robim na zdvihaku po zhodeni LP kola je to pruserove ale da sa.

Editováno: , autor: imroo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 roky později...

Zdravim.

Tak dnes mi po druhé odešlo řízení (vytekl olej skrz prachovky).

Ale chtěl bych se zeptat. Předtím než se rozbilo se mě volant nechtěl vracet do základní polohy a šlo sním točit velmi lehce (geometrie včetně odklonů i vyvážení kol ok) za druhé mě při stání ( možná i při jízdě) při točením volanten pohasínala světla- nejspíš senzor natočení. Není možné že ten senzor mohl být příčinou toho, že příliš tlakoval řízení a tím mohl ovlivnit to vracení volantu a třeba i to, že to řízení nemuselo ten tlak vydržet a vyteklo? Nevím na jakou hodnotu bylo řízení nakodováno. Budu rád za každou odpověď. (servořízení KOYO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...