Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak jak na to? Jak mam pouzit tu ikonku? Poradte Lamoidovi? Jdu na obed,az se vratim,tak doufam,ze mi jako kamaradi kamaradsky odpovite a poradite

co to furt meleš o ikonce normálně dáš nahrání souboru pak procházet a pak nahrání a je to ne

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cece vubec nevim o co jde...nejak ted nemam cas brouzdat a cist...ale rychlost ukrutna :palec2:

No ta francozská lokálka... lollol

04114545578_60600040.jpg

to je jenom nejak mistni vlacek mezi vesnickama ne lol

ty kokot to musi letet jako krava...pod to bych Audinu jako ti borci nestrkal jinak by to mohli hledat nekde u Brna lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jenom nejak mistni vlacek mezi vesnickama ne lol

ty kokot to musi letet jako krava...pod to bych Audinu jako ti borci nestrkal jinak by to mohli hledat nekde u Brna lol

Jj, mezi Paříží a Lyonem... lol

Jj, musí to bejt hukot, já jsem jel přímo s tou soupravou, co držela od devadesátých let původní rekord 515.3 km/h a je to úplně brutal, woe vůbec nepoznáš, že jedeš vlakem, je to jak když sedíš doma u telky... ;)

Jinak ta V150 je taky megatuning. Místo osmi motorů to má dvanáct, zvětšili kola z 920 mm na 1092 mm a celý to zaplastovali spojlerama a krytama... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, mezi Paříží a Lyonem... lol

Jj, musí to bejt hukot, já jsem jel přímo s tou soupravou, co držela od devadesátých let původní rekord 515.3 km/h a je to úplně brutal, woe vůbec nepoznáš, že jedeš vlakem, je to jak když sedíš doma u telky... ;)

Jinak ta V150 je taky megatuning. Místo osmi motorů to má dvanáct, zvětšili kola z 920 mm na 1092 mm a celý to zaplastovali spojlerama a krytama... :palec2:

je to masakr...protoze se to defakto vznasi nad tema kolejema tak tomu musi stacit fakt malinko aby to vykolejilo...docela rad bych se nekdy necim takovym svez musi to byt uzasny zazitek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...