Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

bre rano panove...no vcera jsem najezdil asi 400km a nevidel jsem ani jednoho policajta

bre den.Sem slyšel že je to snad jen kec že bude Kryšot

no tak aby si na to hned nedoplatil...spis bych rek ze bude vetsi nez se rika ;)

já jezdim dle předpisů a už mám vše v pořádku :) větší-ufidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocitil uz nekdo Krystofa ?

Včera v rádiu říkali, že to byla s tím Kryštofem jen kachna, ale mě to tak nepřipadlo. Sice jsem nikde neviděl jak číhají, ale v autech jich jezdilo dost a dokonce jsem v jedné ulici v Olomouci viděl i 3 na těch jejich motorkách. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to fakt vypadá, že nic není. Ale je fakt, že venku je klid. Jen ať to vydrží.

Ted jestli nas matou, ze neco bude, aby se jezdilo v klidu...a ono nic nebude ANEBO

ted uverime, ze nic nebude, zacne se jezdit rychle a ve ctvrtek najedou vsichni policajti na ulici a budou to sazet :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to fakt vypadá, že nic není. Ale je fakt, že venku je klid. Jen ať to vydrží.

Ted jestli nas matou, ze neco bude, aby se jezdilo v klidu...a ono nic nebude ANEBO

ted uverime, ze nic nebude, zacne se jezdit rychle a ve ctvrtek najedou vsichni policajti na ulici a budou to sazet :-)))

Snad ne. Duben je už dlouho měsícem bezpečnosti a bylo vždy spousta policajtů v ulicích, ale pokud já vím, tak spíš preventivně. U nás při kontrolách rozdávali sluneční fólie, myslím že před 3 rokama, a jinak při přestupku místo pokut dávali citróny nějaké děti, které jim asistovali. Rozhodně to je lepší, než nějaká buzerace, za prkotiny.

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to fakt vypadá, že nic není. Ale je fakt, že venku je klid. Jen ať to vydrží.

Ted jestli nas matou, ze neco bude, aby se jezdilo v klidu...a ono nic nebude ANEBO

ted uverime, ze nic nebude, zacne se jezdit rychle a ve ctvrtek najedou vsichni policajti na ulici a budou to sazet :-)))

Snad ne. Duben je už dlouho měsícem bezpečnosti a bylo vždy spousta policajtů v ulicích, ale pokud já vím, tak spíš preventivně. U nás při kontrolách rozdávali sluneční fólie, myslím že před 3 rokama, a jinak při přestupku místo pokut dávali citróny nějaké děti, které jim asistovali. Rozhodně to je lepší, než nějaká buzerace, za prkotiny.

Jo ta akce s tema citronama, si myslim, hnula se svedomim ridicu daleko vic, nez nejakej flastr a body...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...