Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

DOHAJZLU ... musim k zakaznikoj :(

Tak čus :)

Njn se mi nechce ale za +- 5 min vyrazim :) ... ale zase tam vyrabej chlast, takze treba dostanu nejakou lahvinku od cesty :D

Kurňa, ty máš štěstí a ještě si stěžuješ :)

Ja si nestezuju ale nechce se mi ... nastesti ted sem se nedovolal takze se to min o 5 minut odklada :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam na Lightning Audio, Audison a nejvic by se me libil Rockford Fosgate ale ty jsou silene drahy

Lightning Audio S4.400.4 je za 6.299,- Kč. Ty Rockfordy jsou fakt síla, začíná to u Power T400-4 za 11.421,- Kč ;)

Trosku kotel ty ceny $$$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOHAJZLU ... musim k zakaznikoj :(

Tak čus :)

Njn se mi nechce ale za +- 5 min vyrazim :) ... ale zase tam vyrabej chlast, takze treba dostanu nejakou lahvinku od cesty :D

Kurňa, ty máš štěstí a ještě si stěžuješ :)

Ja si nestezuju ale nechce se mi ... nastesti ted sem se nedovolal takze se to min o 5 minut odklada :D

No vidíš, tak to je další štígro!!! Je to tak 50/50 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam na Lightning Audio, Audison a nejvic by se me libil Rockford Fosgate ale ty jsou silene drahy

Lightning Audio S4.400.4 je za 6.299,- Kč. Ty Rockfordy jsou fakt síla, začíná to u Power T400-4 za 11.421,- Kč ;)

tak ten lightning se dostanu pod 6000 a ten Rockford mas jak Soukup u nas ale to je jen zavadeci cena podle me to hned vyleti nahoru...ale ta T400 je masakr a konecne ma nejakou normalni velikost nez to co delal RF do tedka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když jsme u te vanilkové, dělají někde u Vás punčovou??? to byla naprosto luxusní záležitost, ale tak dobře 2 roky jsem na ni nenarazil

Chceš punčochu...? Nějakou Ti najdu... lol

Jojo Spidak nosi silonky takze u nej neni problema :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když jsme u te vanilkové, dělají někde u Vás punčovou??? to byla naprosto luxusní záležitost, ale tak dobře 2 roky jsem na ni nenarazil

puncovou ne ale nejakou s vajecnakem a ta je libova

Dejte pokoj se mi honej sliny z toho jak to ctu ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...