Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

no Mimoň je už někde hodně utopená, ale jak říká Bauí radši nééé ;)

no taky si myslim ;)

tak holkyyyyyyy, nedelejte krky ;)

to chce zažít ;) ne jen číst

me to je jasny, ja vloni byla, ale mladej s kamosema byli na kasi a ja je obskakovala, mareno pivo, masicko, tadyto, tamdleto :aggressive: ................. pak sem je vezla domu, nehlede na ty vypary v noci, hnus, uz nejedu. S nima ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když se napije tak je jak zvíře, ale zase se o něj dobře opírá, když se jde z párty ;)

jj Honzik ma pravdu ;)

a co víc žere mi moje rady do života ;)

no tak to je nadhera, kdyz se takhle doplnujete, chlapeckove :D

tak o tom neni pochyb ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když se napije tak je jak zvíře, ale zase se o něj dobře opírá, když se jde z párty ;)

jj Honzik ma pravdu ;)

a co víc žere mi moje rady do života ;)

no tak to je nadhera, kdyz se takhle doplnujete, chlapeckove :D

tak o tom neni pochyb ;)

:) tak ja jdu taky, holky, jeste tu mam par radosti nez pujdu do pelechu, veseni pradla, umejt nadobi atak :) dobrou noc at vas ....... atakdaal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene jen jsem tu četl něco o krevetách :D :D

aha tak to je pak jiná ;) co nového u Tebe?

vcelku ničeho nového či zajimavého, málo time něco dělat :)

Tak to jsem na tom podobně,ikdyž momentálně má vozidlov péči Mr.Garny ;) a aby toho nebylo málo tak moje osmička prohlašuje že se spát nepujde :feve::kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem na tom podobně,ikdyž momentálně má vozidlov péči Mr.Garny ;) a aby toho nebylo málo tak moje osmička prohlašuje že se spát nepujde :feve::kuk:

a copa kutí garnyk? běžná udržba či něco jiného? osmičku by to chtělo něčím zalít ;):palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem na tom podobně,ikdyž momentálně má vozidlov péči Mr.Garny ;) a aby toho nebylo málo tak moje osmička prohlašuje že se spát nepujde :feve::kuk:

a copa kutí garnyk? běžná udržba či něco jiného? osmičku by to chtělo něčím zalít ;):palec:

mění tlumiče, kontrola trysek a pár drobností,nějaký ten plastík atp. ........ no osmu sem nezalil ale řádně zapráškoval , bude muset zatím stačit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...