Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Nevim jestli vubec budu :(

ale no tak

Chceme jet na prodlouzenej vikend do Gdansku :D

co tam ?

CO v Parizi ? Co v New Yorku ? Co v LA ? Co v Pise ? Co v Gdansku :D ... na spouste mistech sme byli tak proc nezkusit neco uplne jinyho ... Gdansk :D

Zimni Gdansk je hezci, takze ted tam nema cenu jezdit :-) nech to na zimu :-) a pojed na sraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli vubec budu :(

ale no tak

Chceme jet na prodlouzenej vikend do Gdansku :D

co tam ?

CO v Parizi ? Co v New Yorku ? Co v LA ? Co v Pise ? Co v Gdansku :D ... na spouste mistech sme byli tak proc nezkusit neco uplne jinyho ... Gdansk :D

Zimni Gdansk je hezci, takze ted tam nema cenu jezdit :-) nech to na zimu :-) a pojed na sraz

Tys tam byl nebo co ?> Navic v zime tam je zima jak na sibiri :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli vubec budu :(

ale no tak

Chceme jet na prodlouzenej vikend do Gdansku :D

co tam ?

CO v Parizi ? Co v New Yorku ? Co v LA ? Co v Pise ? Co v Gdansku :D ... na spouste mistech sme byli tak proc nezkusit neco uplne jinyho ... Gdansk :D

Zimni Gdansk je hezci, takze ted tam nema cenu jezdit :-) nech to na zimu :-) a pojed na sraz

Tys tam byl nebo co ?> Navic v zime tam je zima jak na sibiri :D

nebyl, ale myslim si to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl, ale myslim si to :-)

No koukni na mapu kde je gdansk :D a pak pochopis, ze v zime bys tak asi nechtel byt :D

vim....vim...koukal jsem....me v unory ceka valcovna v ruskem Magnetogorsku, coz je na upati Uralu, takze si myslim, ze tam uz se da rict, ze tam bude zima jak na Sibiri :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl, ale myslim si to :-)

No koukni na mapu kde je gdansk :D a pak pochopis, ze v zime bys tak asi nechtel byt :D

vim....vim...koukal jsem....me v unory ceka valcovna v ruskem Magnetogorsku, coz je na upati Uralu, takze si myslim, ze tam uz se da rict, ze tam bude zima jak na Sibiri :-)

No koukni na to ... snad si to necham i ujit :D

post-6121-1177576888_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nějak moc makám!!! Čím to asi tak je, sakra??? Něco nového v klubu???

Nic moc :D

Tak to jsem rád, že jsem o nic nepřišel. :)

No radsi si to tu pak projdi :D

Tak na to zapomeň, když jsi tady dá se stěží reagovat, natož pročítat historii!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...