Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj všem tak jsem se právě vrátil z příprav Autosalonu v Brně, za chvilku tam jedu zase a pak dalších 5 dní. Ale autíčka jsou tam parádní i když nejnovější kousky jsou zatím přikryty plachtou. Doufám že zítra už budou plachty pryč,ale itak je naco koukat a hlavně ještě se kolem aut nemotají žádní čumilové. Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem tak jsem se právě vrátil z příprav Autosalonu v Brně, za chvilku tam jedu zase a pak dalších 5 dní. Ale autíčka jsou tam parádní i když nejnovější kousky jsou zatím přikryty plachtou. Doufám že zítra už budou plachty pryč,ale itak je naco koukat a hlavně ještě se kolem aut nemotají žádní čumilové. Ahoj Honza.

No tak hlavne nezapomen fotit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mu to jede. ja to rikam porad,ze s BMW 330 ma co delat i M3. Idelani presunovadlo. Jede skoro stejne a jede za 2/3

Kochtaku,nerikej mi,ze 330D zvlada M3...Tomu neverim..jako nerikam,ze to nejede,to naopak,jede to jak krava,ale myslim,ze M3 ho stejne utahne... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to samoze,ale je to hodne podobny. Jednou jsem videl nejakej test a bylo to teda tip top. jeste kdyz je na ty nafte treba M-packet,tak je to zradlo. ted mi kamos pujcil obycejnou 320i v M-packetu a ty ve to jelo a prilepeny jako prase. ale taky mu to bere asi 12 a to jsem jel slusne,pac jsem se bal,kdyz to nebylo moje. Nicmene ten sestihrnek hezky zabiral a to to ma jen 170HP. kolik ma M3? 300?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...