Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi,koukam,dneska to tu jede.. :D

Chci se zeptat,nemate nekdo u sebe v PC tabulku,kde jsou napsany nazvy a cisla barev?Nekde tu na foru je,ale nemuzu ji najit.. :(

DIkec...

mam

Cervena 1

Zluta 2

Modra 3

;)

:D

A jakou má ta tvoje feferonka? :rolleyes:

666 ale ta tvoje v tabulce neni :p

Jen jestli Ty nam trochu nelzes.. :Dkol1

Nelže, ale chybí mu tam před tím kód SK ;) (SK - sokolík) lol

:smich: :smich: HSK-Hubatej sokolik... :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus...neví náhodou někdo co je s aidolon(em)...???????

Má u mě už docela dlouho zamluvenou stříšku na OIRS a nějak se neozývá...

Čekám do pátku...pak bude na prodej....kdyžtak mu to vyřidte...SZ jsem mu psal..

treba je na dovoleny...u me me naraznik zamluvenej asi 2 mesice ale vzal ho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mít serf a nebo nevím jak se tomu říká prkno a k tomu do ruky takový to křídlo tak se vyblbnu... čt a pá sice svítilo sluníčko občas, ale foukalo a byly vlny v so už bezvětru a pálilo to jak svina..ono i ty dva dny co foukalo jakmile se vlezlo někam do závětří tak to hřálo....takže jsme většinu času proseděli v hospě a nebo běhali za prckem jak se naučil chodit tak furt někam lítá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mít serf a nebo nevím jak se tomu říká prkno a k tomu do ruky takový to křídlo tak se vyblbnu... čt a pá sice svítilo sluníčko občas, ale foukalo a byly vlny v so už bezvětru a pálilo to jak svina..ono i ty dva dny co foukalo jakmile se vlezlo někam do závětří tak to hřálo....takže jsme většinu času proseděli v hospě a nebo běhali za prckem jak se naučil chodit tak furt někam lítá :D

proste pohodovejch par dni u vody ;) no za prckem se jeste nabehate ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sme teda jediný kdo pracuje :(

NO to jo no..A jeste k tomu jak kokoti..A ja i pod debilama.. :(

Musíš to ještě chvíli vydržet ;)

Hele, říkal mi mladej Olda Huzil, že bude mít od září papíry a že se pak přijde zeptat na ten tuning, :D že se mu ta moje hrozně líbí, on bude mít tu oktávku po tátovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sme teda jediný kdo pracuje :(

NO to jo no..A jeste k tomu jak kokoti..A ja i pod debilama.. :(

Musíš to ještě chvíli vydržet ;)

Hele, říkal mi mladej Olda Huzil, že bude mít od září papíry a že se pak přijde zeptat na ten tuning, :D že se mu ta moje hrozně líbí, on bude mít tu oktávku po tátovi.

Ja vim ty vole,ale nevim,zda to vydrzim..Se asi driv zcvoknu..Jako co tady na me delaj za boty...Hochu..

He..Olan nema noty?Ja uz ho kolikrat videl s tim autem jezdit.. :o Ze se pak prijde zeptat na tůůůning..To je vul... :) Ale je to asi bystrej kluk,kdyz pozna pekny auto.. :palec2: ja tuhle jel vokolo,von na tom neco strachal a taky cumel.. :D co v tom ma za motor?Nevis?Je to myslim i 4x4 neni?

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ty vole,ale nevim,zda to vydrzim..Se asi driv zcvoknu..Jako co tady na me delaj za boty...Hochu..

He..Olan nema noty?Ja uz ho kolikrat videl s tim autem jezdit.. :o Ze se pak prijde zeptat na tůůůning..To je vul... :) Ale je to asi bystrej kluk,kdyz pozna pekny auto.. :palec2: ja tuhle jel vokolo,von na tom neco strachal a taky cumel.. :D co v tom ma za motor?Nevis?Je to myslim i 4x4 neni?

Myslím, že je to jen obyč TDI.

V sobotu pojedeš teda na 16"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to jen obyč TDI.

V sobotu pojedeš teda na 16"?

ja si spis myslim jestli by radsi nemel cestovat s tebou...nehodlam na nej nekde cekat po ceste lol

On nechce teď jet, jen že až bude mí papíry tak chce udělat něco s autem :kol-135: a přijde se inspirovat :ph34r:

Editováno: , autor: Tomáš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to jen obyč TDI.

V sobotu pojedeš teda na 16"?

ja si spis myslim jestli by radsi nemel cestovat s tebou...nehodlam na nej nekde cekat po ceste lol

On nechce teď jet, jen že až bude mí papíry tak chce udělat něco s autem :kol-135: a přijde se inspirovat :ph34r:

ja jsem ale myslel Martina ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to jen obyč TDI.

V sobotu pojedeš teda na 16"?

ja si spis myslim jestli by radsi nemel cestovat s tebou...nehodlam na nej nekde cekat po ceste lol

On nechce teď jet, jen že až bude mí papíry tak chce udělat něco s autem :kol-135: a přijde se inspirovat :ph34r:

ja jsem ale myslel Martina ;)

:doh:)

Dneska si nějak hubatej zas ty. Pojedeš na konci abys nebrzdil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...