Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Docela se těším na ty jejich kárky,minulej rok jsem je neviděl

No jako loni treba Des mel fakt masakr karu ... letos neprijel :( ... ale budou tam jine pecky ;) Ja chodim na jejich forum obcas a jako ... mas se na co tesit ;) Nebo spis my vsichni mame. Holt sou $$$ nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj slivka je dobrej lek...jak mile cejtim ze na me neco leze tak jdu hned pro domaci zasoby a uz uzivam:-)

Tak s tím souhlasím, ale aby se ty zásoby moc neztenčovaly. Na zimu musíš doplnit. :palec2:

uz mame spaleno tak ze zasob je vic nez dost ;)

A z čeho jste pálili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola hej bando!!Zdravim vas.. ;)

To ja dneska zacal cajem.. ;) ....a koncit budu vecer taktez,jak jinak,nez mytim auta... :D

Ja taky,protoze Vasa nez to uvaril,tak uz jsem mel vypito

To vis,sel vzbudit zenu,aby se ji zeptal,jak ma to kafe uvari..Padnul na ni a ...Vis jak je to psano v koranu.. ;) Tak se to pozdrzelo no.. :smich:

@MichalF: Ja sem taky v rachote,neboj,ale snad se odpolko naka ta hodka na pucung najde.. ;)

Ty fole, na co ty už dopoledne nemyslíš :kuk::palec2:

Jako myslis odpoledni pucovani auta? :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola hej bando!!Zdravim vas.. ;)

To ja dneska zacal cajem.. ;) ....a koncit budu vecer taktez,jak jinak,nez mytim auta... :D

Ja taky,protoze Vasa nez to uvaril,tak uz jsem mel vypito

To vis,sel vzbudit zenu,aby se ji zeptal,jak ma to kafe uvari..Padnul na ni a ...Vis jak je to psano v koranu.. ;) Tak se to pozdrzelo no.. :smich:

@MichalF: Ja sem taky v rachote,neboj,ale snad se odpolko naka ta hodka na pucung najde.. ;)

Ty fole, na co ty už dopoledne nemyslíš :kuk::palec2:

Jako myslis odpoledni pucovani auta? :smich: :smich:

já spíš myslel to "pucování" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...