Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ale ale Jiriku..Vzdyt Ty vis,jak to myslim..prece si to nebudes brat tak osobne... ;)

z mas prezuto.. ;)

Cus Martas..Dodatecne vse nej.. ;) Se nam to vcera podarilo co? :D

no prave ze vim jak to myslis tak proto si to beru osobne...

jinak prezuto jeste nemam...porad litam na letnich a za chvilku vyrazim do hor tak jsem na to zvedavej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale Jiriku..Vzdyt Ty vis,jak to myslim..prece si to nebudes brat tak osobne... ;)

z mas prezuto.. ;)

Cus Martas..Dodatecne vse nej.. ;) Se nam to vcera podarilo co? :D

no prave ze vim jak to myslis tak proto si to beru osobne...

jinak prezuto jeste nemam...porad litam na letnich a za chvilku vyrazim do hor tak jsem na to zvedavej :-)

Ale prosim Te.. ;)

Jeste porad jo?No tak to sem na Tebe zvedavej na horach.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar

Teda musim konstatovat, že lidi jsou bezohledný jako prase, byl jsme teď u havárky (pod Bulovkou), kde to tramvaj našila do Boxera, kolem aut jako sr* a nikdo nevylez, tak jsem vyběhnul a chlapa vytáhnul ven a teprve na to konto ještě jeden pán vylez a co si myslíte, že dělal dementní tramvaják? volal na tu jejich zkurvenou nehodovku a lidi v tramvaji nebo ten v tom autě, to mu bylo absolutně šuma fuck, doufám, že si náležitě zazvolnil hajzlík vod kosti. :aggressive:

nehledě na to, že tramvaják vůbec nebrzdil, je pravda, že to zavinila dodávka, ale i tak

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, no co naděláš, já už jsem se s tímhle naprosto smířil... :feve:

mě to docela překvapilo, většinou jsem byl u bouraček někdy mimo Prahu a tam to bylo úplně jiný.

A jeden postřeh, docela problém otevřít dveře u spolujezdce, i když auto dostalo děhu na řidičův bok a celkem to ani nešlo moc na kabinu, spíš na motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to docela překvapilo, většinou jsem byl u bouraček někdy mimo Prahu a tam to bylo úplně jiný.

A jeden postřeh, docela problém otevřít dveře u spolujezdce, i když auto dostalo děhu na řidičův bok a celkem to ani nešlo moc na kabinu, spíš na motor.

Tak cajzli rozumíš, tem je každej druhej úplně šumafuk... :aggressive:

Já když měl v květnu tu ranu u nás přímo v centru města, tak jsem se ještě ani nevysukoval ze šráků a už jsem měl uhašený auto a zavolanou záchranku... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...