Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

to je janse ze uceni nepadaji...a kdo nic nedela,nic nezku....

ale takovy problem jsem vuuubec necekal.

Urcite tydle ty situace cloveka pekne na*erou ,... kdyby to neslo resit hodis do garaze naz5 pc... ,ale vazne,nemusis mit podle me strach ,bude v tom nejaka pi*ovinka kere se pak budes smat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame no :) ,takze delame co se da ,v patek mam dalsi akci ,vidim to blede :D ,,jeste ze je vilija az v pondeli ;)

jak mi dneska rikal kamos v praci...ze jeho bracha sel kupovat s kamosema darky na posledni chvili a nestihnul vanocni vecu :D To pry byl doma mazec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mi dneska rikal kamos v praci...ze jeho bracha sel kupovat s kamosema darky na posledni chvili a nestihnul vanocni vecu :D To pry byl doma mazec ;)

tak t verim,,u me to nehorzi,, uz mam nejak vymysleno co budu kupovat a asi zitra po praci skaknu do shopu ,, jestli mi to nevyjde do 23tiho darky nebudou :-P

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az takovy vliv ma pocasi na funkci :D

Od koho mas net a kolik platis ?

Ja silesnet 512 za nejakych 550 kc

Coprosys- cesky tesin ,rychlost silena 256ka :D cena 300-400 ,- ,zalezi... ,pri porizvani jsem si myslel ,ze mi to bude stacit,ale opak je bohuzel pravdou ,...hlavne ,ze mi zatim jede forum,...

kdyz je spatny pocasi ,tak to jede fakt pomalu,nekdy to i vypne,ale kdyz je pekne ..tak to sfiští jako prase :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coprosys- cesky tesin ,rychlost silena 256ka :D cena 300-400 ,- ,zalezi... ,pri porizvani jsem si myslel ,ze mi to bude stacit,ale opak je bohuzel pravdou ,...hlavne ,ze mi zatim jede forum,...

kdyz je spatny pocasi ,tak to jede fakt pomalu,nekdy to i vypne,ale kdyz je pekne ..tak to sfiští jako prase :D

Tak to jsi na tom hur nez ja a to jsem si blahove mysle ze za tu cenu mam pomaly net.

poradne se osprsi :D

Ja jdu na kute...... zatim cus bus...... dobrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrí ránko i já už užívám volníčka jediné co tak jdu 24. do práce na noční :(, ale zase mi to tak až neva Štědrý den si uděláme doma 23 a 24 bude Luca s Honzíkem u babičky kam se stejně každýho 25 vypravujeme na Svíčkovou ;)

Caues pane..!

Tak to se mas..Ja se tesim na patek jak malej kluk a co teprv na to volno pak.. ;)

NO tak to na ten Stedrej den prezij v rachote a at Ti to utece.. ;) Svickova bude tak jako tak.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...