Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdar jak sivňa -_- -_- -_- -_-

já dopadl včera dobře, jelikož byla taková kosa radši jsem si vzal wágen a cucal mirindu :D :D na disco zábava na pohodu, 2 sanitky, 5 policajtu, kupa krve, takový normální pátek no :D

Čao draku, na Stodolní byla řezanice...? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sviňa -_- -_- -_- -_-

já dopadl včera dobře, jelikož byla taková kosa radši jsem si vzal wágen a cucal mirindu :D :D na disco zábava na pohodu, 2 sanitky, 5 policajtu, kupa krve, takový normální pátek no :D

nazdárek! -_-

tyvoe do jakyho podniku to chodis? :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sivňa -_- -_- -_- -_-

já dopadl včera dobře, jelikož byla taková kosa radši jsem si vzal wágen a cucal mirindu :D :D na disco zábava na pohodu, 2 sanitky, 5 policajtu, kupa krve, takový normální pátek no :D

Tak to já si vzal na cestu domů dročku a málem sem mu ji zeblil.Chudák to valil Prahouu přes kilo,abych brzo vypadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao draku, na Stodolní byla řezanice...? :feve:

jo tak asi taky, ale tam jsem tentokrát nebyl ;)

borec vcelku mladej (total ožralej-či fetka) na hajzlu otravoval všechny že chce zapalovač, já ho poslal někam a bylo...za 5min. z hajzlíku vylezl hošan s holou (čti baníkovec) hlavou a za chvilku s řevem ten co sháněl zapalovač...no asi nesehnal, řval jak píchlá sviňa, celá hlava od krve, udělal piruetu a omdlel....na hajzlíku vcelku jatka :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak asi taky, ale tam jsem tentokrát nebyl ;)

borec vcelku mladej (total ožralej-či fetka) na hajzlu otravoval všechny že chce zapalovač, já ho poslal někam a bylo...za 5min. z hajzlíku vylezl hošan s holou (čti baníkovec) hlavou a za chvilku s řevem ten co sháněl zapalovač...no asi nesehnal, řval jak píchlá sviňa, celá hlava od krve, udělal piruetu a omdlel....na hajzlíku vcelku jatka :feve:

Zřejmě slušnej oddíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vcelku komedie když naběhla na něho bandička vyhazovaču, neb dostal nějaký záchvat a začal se klepat, tak přiběhli kamarádi dotyčného a začla měla z vyhazovačema, neb nepochopili že mu vlasně pomáhají být v klidu když na něm klečí, takže sanitky byly obě vytížené :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak asi taky, ale tam jsem tentokrát nebyl ;)

borec vcelku mladej (total ožralej-či fetka) na hajzlu otravoval všechny že chce zapalovač, já ho poslal někam a bylo...za 5min. z hajzlíku vylezl hošan s holou (čti baníkovec) hlavou a za chvilku s řevem ten co sháněl zapalovač...no asi nesehnal, řval jak píchlá sviňa, celá hlava od krve, udělal piruetu a omdlel....na hajzlíku vcelku jatka :feve:

a kurec ,to musel byt docela neprijemnej obrazek :( ...,vono se nekdy ti tzv,fighteři'' potrebujou vyradit,staci se na debila blbe podviat a uzu naznacuje -pojd ven ..,taci jsou nejlepsi,kdyz vas pak na dalsi tyden potkaj v tom samem lokálu,a nabizi vam usmirovaci pulku :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to masakr,a to je ,blbe receno ,jeste docela tepo podle predeslych let kdyz bylo tech -20,,

copak si do toho auta vrtal?..respektive , jaky novinky chystas?.)

Novinky až na jaře, teď jsem musel vyčistit a namazat kulisu řazení, jak je kosa, tak začlo jít trochu tíž řadit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kurec ,to musel byt docela neprijemnej obrazek :( ...,vono se nekdy ti tzv,fighteři'' potrebujou vyradit,staci se na debila blbe podviat a uzu naznacuje -pojd ven ..,taci jsou nejlepsi,kdyz vas pak na dalsi tyden potkaj v tom samem lokálu,a nabizi vam usmirovaci pulku :D .

jj to každopádně, já to nevyhledávám, bohužel takvým blbů je plno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky až na jaře, teď jsem musel vyčistit a namazat kulisu řazení, jak je kosa, tak začlo jít trochu tíž řadit... ;)

alepson mas co delat,my meli dve garaze patrici městu,ty nam bohuzel pred nedavnem zabavili svině,takze nejake ty upgrady musi pockat az bude teplo :feve: ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky až na jaře, teď jsem musel vyčistit a namazat kulisu řazení, jak je kosa, tak začlo jít trochu tíž řadit... ;)

fuj práce v té zimě, včera jsem umyl wágen a než jsem fšecku vodu postahovl tak zamrzla, sviňa :D a pracky mě málem upadly z té kosy lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alepson mas co delat,my meli dve garaze patrici městu,ty nam bohuzel pred nedavnem zabavili svině,takze nejake ty upgrady musi pockat az bude teplo :feve: ,

No já musím taky některý operace vykonávat venku, protože bych musel přeparkovat občas tak 5-6 aut... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to každopádně, já to nevyhledávám, bohužel takvým blbů je plno

presne tak ,je to zbytecny!,zrovna asi pred mesicem si na znameho vyskakoval takovy mensi borecek ,litaly takove ty ''respect pohlavky'' ... ,samozrejme ,ze to tak neslo nechat a hnedka jsem mel rozje*any ret,.neslo se s tim vymazem normalne domluvit,porad opakoval ze je fighter,a ze se chce trosku pobavit,,co pak delat,:(,...taky to byla tehda slusna mela-a ukazalo se ze zase takovy ,jak rikal fighter, z neho nebyl... no alkohol je svina,kdyz ho navic uziji takovi ti spravni....ale o tom by se dalo bavit do nekonecna...

co octa ,jezdi ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já musím taky některý operace vykonávat venku, protože bych musel přeparkovat občas tak 5-6 aut... lollollol

no ctu to v tom tvem podpisu :D ,ze to asi nebude takova sranda ;) ,..

kua ale bodla by nejaka striska,nebo alespon blechova bouda :p pred 2 lety - 2kary 2garaze-ted 1kara zadna garaz ....je to nanic,,,plasty strikam v obyvaku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...