Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

to já taky sem tam pozoruje nějaký hluk-šum, zatím šumí šíbr a zbytek svádím na absolutně šítové barum polaris :help:

ani nemluv,tesim se az to sleze,a naskoci alepon 15tka na teplomeru,.. to huceni mi taky uz docela leze na nervy :( ,..smyk to chytne i na pouhem mokru natoz na lede ci snehu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurec, snad si něco takového taky jednou pořídím :)

Jj, to bys měl. Ale jde to všechno na můj vkus moc pomalu, tak nějak nevíc, co dřív, jestli dělat na baráku, nebo dělat šaluňky kolem bazénu, nebo dláždit příjezdovku, stavět plot, spravovat a vozit auta, chodit do práce, dělat školu, dělat v depu, chodit na letiště, potřeboval bych, aby měl den tak aspoň 30 hodin... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to bys měl. Ale jde to všechno na můj vkus moc pomalu, tak nějak nevíc, co dřív, jestli dělat na baráku, nebo dělat šaluňky kolem bazénu, nebo dláždit příjezdovku, stavět plot, spravovat a vozit auta, chodit do práce, dělat školu, dělat v depu, chodit na letiště, potřeboval bych, aby měl den tak aspoň 30 hodin... lollollol

:D :D :D však je potřeba se na důchod něčím zabavít :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš vytlumovat dveře kvůli mjůzikusu ?

No hlavne obalit dratky,plisky..,pak nejak pokutit tapec at to poradne na tech dverach drzi...potom se v robote pusitim do tech MDeFek,,tedko uz na to nebyl cas.. ,ocekuju repra.,krom koles je to takovy dasli plan na jaro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne obalit dratky,plisky..,pak nejak pokutit tapec at to poradne na tech dverach drzi...potom se v robote pusitim do tech MDeFek,,tedko uz na to nebyl cas.. ,ocekuju repra.,krom koles je to takovy dasli plan na jaro...

No já plánuju na léto hodit přední dveře komplet do tecsoundu, pokud bude čas a nálada tak i podlahu a pátý vrata... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...