Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdareeeeec!!Taky delas za jeziska tu praci,jako ja?-> balim darky... :feve:

ja uz mam zabaleno:),akorat uz si nepamatuju co pro koho je...nedal jsem si tam totiz ty štitky :D,nejak to jeste musim dokutit..,asi jsem to mel prenechat nejake zenske ruce ,nevim zda se uprava balicku bude obdarovanym zamlouvat ;)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz mam zabaleno:),akorat uz si nepamatuju co pro koho je...nedal jsem si tam totiz ty štitky :D,nejak to jeste musim dokutit..,asi jsem to mel prenechat nejake zenske ruce ,nevim zda se uprava balicku bude obdarovanym zamlouvat ;)

Ja to pojmenoval zavcasu.. :D No to si taky obcas rikam,jestli to neprenechat babe..Ale co,nejde prece o obal,ale o to co je vevnitr..A zase takovy levaci prece nejsme.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to pojmenoval zavcasu.. :D No to si taky obcas rikam,jestli to neprenechat babe..Ale co,nejde prece o obal,ale o to co je vevnitr..A zase takovy levaci prece nejsme.. :palec2:

no zenskym by to asi slo líp,ale taky si rikam,ze se jednou za cas musim do neceho hecnout :) preci me trocha papiru nerozhodi ze :D ... tedko jsem koukal na ty balicky,a nastesti je poznam podle tvaru a vahy takze no-probe,, :) ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...