Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

No neke,to je moje vysněný auto.Nemáš nějaký foto?

No chce to v létě pořádně nafotit, ale je v podstatě v původních válečných barvách Škodu Motorsport, Pepa Michl má tu svoji téměř k nerozeznání o naší, akorát má ty svoje reklamy a taky hlavu s hranatejma sacíma kanálama, jinak jsou na chlup stejný, včetně makrolonovejch skel... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je Pepa se svojí RS... ;) Naše je skoro stejná, jen má vlastně ještě navíc vymontovanou klec a originál zrcátka Beskyd Sport... ;)

No paráda.Kde vůbec člověk k takovýmu autíčku přijde?Origo se mi asi nepoštěstí,tak u mě to vypadá na repliku :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paráda.Kde vůbec člověk k takovýmu autíčku přijde?Origo se mi asi nepoštěstí,tak u mě to vypadá na repliku :feve:

No protože děda z matčiné strany dělal mechanika u Škody-Motorsport, vlastně až do odchodu do důchodu. V roce 1978 se mu díky přátelství se synem jednoho komunistickýho pohlavára podařilo jednu z těch RS odkoupit, ovšem s tím, že vůz je nekompletní. Vůz byl sice nekompletní, ale daleko míň, než bylo psáno v papírech a pak už scházelo jen velmi málo a vůz byl opět v gala... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože děda z matčiné strany dělal mechanika u Škody-Motorsport, vlastně až do odchodu do důchodu. V roce 1978 se mu díky přátelství se synem jednoho komunistickýho pohlavára podařilo jednu z těch RS odkoupit, ovšem s tím, že vůz je nekompletní. Vůz byl sice nekompletní, ale daleko míň, než bylo psáno v papírech a pak už scházelo jen velmi málo a vůz byl opět v gala... ;)

No tak to je pěkná práce :palec2:

Takže pro "normálního smrtelníka nedostupné zboží"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...