Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tak to ti zavidim. Dle ocekavani jsem byl zmeatovan. Dostal jsem pojeb,ze mam u stolu batoh a ze mam prej provokativne piti na stole,kdyz Operatori nesmeji. Supeeeer. Uz to tady zacina stat fakt za hovno,nemuzu mit ani jako bilej limec piti na stole,tak to me poser....

fakt

seš placenej za práci né za pití lol ...by si nejradši prochlastal pracovní dobu lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti zavidim. Dle ocekavani jsem byl zmeatovan. Dostal jsem pojeb,ze mam u stolu batoh a ze mam prej provokativne piti na stole,kdyz Operatori nesmeji. Supeeeer. Uz to tady zacina stat fakt za hovno,nemuzu mit ani jako bilej limec piti na stole,tak to me poser....

fakt

jak tak koukám, tak vedení je všude stejný, když sem jednou svačil v kanclu(bochník chleba, flák uzenýho a sklenice okurek teda), tak mě zmrdal sám řiditel, jak si to představuju, že od toho mám jídelnu - bylo to kolem šestý večer ... ani sem mu to nevysvětloval, poškal půl hodiny než odešel a v kídku zakrojil uzený lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělám u francouzů, těm je jedno, že si člověk dokáže hafo věcí ošéfovat, ale prostě standart firmy říká:" bla bla bla" a z toho žijou a je to pro ně něco jako slovo boží, i když to nedává smysl a stojí to jenom hafo peněz - zóningy; stovky nástěnek, který nic neříkaj; pracovní pozice o ničem ale sou ve standardu mateřský firmy, tak ji musíme mít taky; atd...

Editováno: , autor: malec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už sem si na to zvyknul a to je asi nejhorší... firma jede něco málo přes 5 let, já sem tam čtyři a sem asi 33 služebně nejstarší (kolem 1000 lidí ve firmě)

na podzim sem měl nabídku do Českých Budějovic - zajistili by byt + příspěvky na něj, další výhody, nešel sem vůli ségře, ale dostat tu nybídku znova tak se asi nerozmýšlím, ale dveře tam zabouchnutý nemám, tak uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus lidi no jak tu někdo říká místo do práce chodím do zaměstnání na stole a vůbec kolem sebe dokážu udělat takovej m....k až si kolikrát říkám to je šílený ;) .. když někdo něco che tak mě musí poprosit nebo bude mít smolíka a v zimě se nehohřeje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus lidi no jak tu někdo říká místo do práce chodím do zaměstnání na stole a vůbec kolem sebe dokážu udělat takovej m....k až si kolikrát říkám to je šílený ;) .. když někdo něco che tak mě musí poprosit nebo bude mít smolíka a v zimě se nehohřeje :D

ááno to říkám já :plol:smich:

čágo honzíku -_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus lidi no jak tu někdo říká místo do práce chodím do zaměstnání na stole a vůbec kolem sebe dokážu udělat takovej m....k až si kolikrát říkám to je šílený ;) .. když někdo něco che tak mě musí poprosit nebo bude mít smolíka a v zimě se nehohřeje :D

ááno to říkám já :plol:smich:

čágo honzíku -_-:D

sem věděl, že se ozveš ;)lollol:smich::smich:-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...