Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

sou to lamy, pred dvema lety udelalo vedeni chybu kdyz po stavce u pentagonu ustoupilo a dalo jim co chteli, ted chteji vic... myslim ze ve ctvrtek bude cast boleslavi neprujezdna protoze k ty stavce pred pentagonem opet dojde, jen doufam ze se situace nebude opakovat a vedeni neustoupi, to by pak totiz dopadlo zle pro ostatni dodavatelsky firmy, vsichni by sli do skodovky na lajnu za lepsima prachama a mensi firmy ktery si to nemuzou dovolit by krachly, nebo se taky skodovka nasere a cast vyroby odsune jinam a bude po prdeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten jejich odborář, co to vede, jasně dává najevo, že májí převahu, ale doufám, že mu brzo spadne hřebínek. Někdo by mu měl naznačit, že to přehnal. Chtěli moc hned od začátku a myslí si, že to taky hned dostanou. Já bych je nechal a pak bych jim dal za duben poloviční platy za ušlý zisk!!!

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se prave bojim ze to zacnou presouvat jinam kvuli levnejsi pracovni sile...vem si ze jen za dnes jim podle odhadu udelaj skodu 55mega...kdyz prestanou makat tak by to pro skodovku nebylo dobry...prece jenom se zda ze maj odborari lepsi vyjednavaci pozici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě za mě, klidně. Tady pak jsou i další měsíce co tam ještě nemám doplněné http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18826 .

Ale dej si odkaz na mě aspoň do odkazů.

zabiaku co bys rekl kdybych zkopcil tvuj seznam letosnich sraziku a dal ho na web?nechce se mi to prepisovat z casaku...dik
Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se prave bojim ze to zacnou presouvat jinam kvuli levnejsi pracovni sile...vem si ze jen za dnes jim podle odhadu udelaj skodu 55mega...kdyz prestanou makat tak by to pro skodovku nebylo dobry...prece jenom se zda ze maj odborari lepsi vyjednavaci pozici

presne tohodle se bojim jestli o tom zacne skodovka uvazovat tak se mame na co tesit, to si pak rychle budu muset hledat novou praci pac ta moje soucasna je na vyrobe tady zavisla :( nejlepsi sou ty keci co maj v ty pisnicce a sam jejich hlavni nacelnik soudruh povsik jezdi ve sluzebnim superbu a sedi na pentagonu, fakt paradox, nemam slov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou to lamy, pred dvema lety udelalo vedeni chybu kdyz po stavce u pentagonu ustoupilo a dalo jim co chteli, ted chteji vic... myslim ze ve ctvrtek bude cast boleslavi neprujezdna protoze k ty stavce pred pentagonem opet dojde, jen doufam ze se situace nebude opakovat a vedeni neustoupi, to by pak totiz dopadlo zle pro ostatni dodavatelsky firmy, vsichni by sli do skodovky na lajnu za lepsima prachama a mensi firmy ktery si to nemuzou dovolit by krachly, nebo se taky skodovka nasere a cast vyroby odsune jinam a bude po prdeli

Nejvetsi for je,ze takhle to presne dopadne,vsadte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou to lamy, pred dvema lety udelalo vedeni chybu kdyz po stavce u pentagonu ustoupilo a dalo jim co chteli, ted chteji vic... myslim ze ve ctvrtek bude cast boleslavi neprujezdna protoze k ty stavce pred pentagonem opet dojde, jen doufam ze se situace nebude opakovat a vedeni neustoupi, to by pak totiz dopadlo zle pro ostatni dodavatelsky firmy, vsichni by sli do skodovky na lajnu za lepsima prachama a mensi firmy ktery si to nemuzou dovolit by krachly, nebo se taky skodovka nasere a cast vyroby odsune jinam a bude po prdeli

Nejvetsi for je,ze takhle to presne dopadne,vsadte se

nestras a nebo mi uz shanej praci v legu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi for je,ze takhle to presne dopadne,vsadte se

ale to ze chtej presunout vyrobu neni nic noveho

jj to je pravda jen nevim proc ty volove nestavkujou radsi proti tomu aby se neodsunula vyroba a neprisli tim o praci, ale na to asi nemaj mozkovy bunky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou to lamy, pred dvema lety udelalo vedeni chybu kdyz po stavce u pentagonu ustoupilo a dalo jim co chteli, ted chteji vic... myslim ze ve ctvrtek bude cast boleslavi neprujezdna protoze k ty stavce pred pentagonem opet dojde, jen doufam ze se situace nebude opakovat a vedeni neustoupi, to by pak totiz dopadlo zle pro ostatni dodavatelsky firmy, vsichni by sli do skodovky na lajnu za lepsima prachama a mensi firmy ktery si to nemuzou dovolit by krachly, nebo se taky skodovka nasere a cast vyroby odsune jinam a bude po prdeli

Nejvetsi for je,ze takhle to presne dopadne,vsadte se

nestras a nebo mi uz shanej praci v legu lol

To mas tak rad lego?? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...