Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Cao Peto a Franku.. ;) Co ze si dame jedno "Na Žďár?" :D-_-

Může být -_-

;)-_-

Jaka byla cesta Peto?Vy ste jeli na Hradec,ne?

De facto - Golčův Jeníkov, Kolín, Nymburk, MB. Cesta v pohodě, mokro takže auto je jak prase, ale jinak pohoda

Mi povídej, po příjezdu domů jsem ho hned umyl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cao Peto a Franku.. ;) Co ze si dame jedno "Na Žďár?" :D-_-

Může být -_-

;)-_-

Jaka byla cesta Peto?Vy ste jeli na Hradec,ne?

De facto - Golčův Jeníkov, Kolín, Nymburk, MB. Cesta v pohodě, mokro takže auto je jak prase, ale jinak pohoda

Jo tak to ste meli dobry.My jeli s Tomasem klasika po Brnensky a hnus fialovej.Teda sedivej...Padalo to s destem,sracky nehorany..Hovno videt... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Pze svítí krásně sluníčko :)

Otazka je,kde se nachazis..Centrum (okoli miraku) nic moc.. :( resp. nesviti a je kosa..Fuj..

Tys to jeste myl jo Tome jo?A co tenis,stihl si?Ja pojedu myt asi dneska..Skoro nedohlidnu na pravy zrcatko,jak je to zas*any...

Ahoj Petre s.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Pze svítí krásně sluníčko :)

Otazka je,kde se nachazis..Centrum (okoli miraku) nic moc.. :( resp. nesviti a je kosa..Fuj..

Tak se to vysypalo a svítí oskar, akorát je všude mokro

tak to byl fofr... :) No jo,tak to je jasny,ze tady oskar nesviti,kdyz je u vas... :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Pze svítí krásně sluníčko :)

Otazka je,kde se nachazis..Centrum (okoli miraku) nic moc.. :( resp. nesviti a je kosa..Fuj..

Tys to jeste myl jo Tome jo?A co tenis,stihl si?Ja pojedu myt asi dneska..Skoro nedohlidnu na pravy zrcatko,jak je to zas*any...

Ahoj Petre s.. ;)

Jen tak narychlo od soli.

Tenis jsem stihnul a před tím se ještě narychlo najíst, ale po jídle to na mě nějak sedlo a cesto z tenisu se mi už zavíraly oči :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspon kousek..Ja sem tady zmrzlej,jak soboli hov*o a to jeste musim prave jit ven..

Nápodobně a už mě ta kosa sere, kde jsou ty časy, co jsme s cicinama pokuřovali na benzince...

Uz su tu..Zadna slast to nebyla..Ale zvykl sem si na to venku..Ale v teple je lip..

Nemaji nakou blbou polohu na to koureni..? lol lol Ale musim konstatovat,ze pohled na tuhle peknou fotku me preci jen trochu zahral.. lol lol

Jaka byla nedela?Teda zbytek?

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka byla nedela?Teda zbytek?

Nic moc, bylo mě docela fest šoufl... lol

Tady máš něco ve větším, když tě to hulení na benzince tak hřeje... ;)

Jo?A cim ses lecil?Kvasnou?

No zase vopatrne..Aby se mi z toho hrani nezacly zapalovat lejtka.. :D Kdyby devcata nemela kalhotky,bylo by to jeste o kousek lepsi... ;)

Zdar Bade...To je nam uvitani..

To sem na Tebe zvedavej Spidulo.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo?A cim ses lecil?Kvasnou?

No zase vopatrne..Aby se mi z toho hrani nezacly zapalovat lejtka.. :D Kdyby devcata nemela kalhotky,bylo by to jeste o kousek lepsi... ;)

Zdar Bade...To je nam uvitani..

To sem na Tebe zvedavej Spidulo.. ;)

Léčil jsem se šmatláním po obchoďáku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...