Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tak to bych to tvoje lyzovani chtel videt lol

:D ... snad to tak na pohled hrozny neni,ale fakt to nechapu :) ,prave mi volal kolega ,ze je zamrzly rybnik, tak oprasim hokejove dovednosti :D ..akorat nevim jak to dopadne,nestal jsem na bruslich asi 2 roky :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ... snad to tak na pohled hrozny neni,ale fakt to nechapu :) ,prave mi volal kolega ,ze je zamrzly rybnik, tak oprasim hokejove dovednosti :D ..akorat nevim jak to dopadne,nestal jsem na bruslich asi 2 roky :D;)

jo taky jsem byl ve stredu hrat hokej po 2 letech...docela sranda...a z toho te teprve budou bolet ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo to je prave to ... nevim ;) Sem trosku bumbal, byl sem hrat bowling ( sem slysel z vypraveni ) a rano sem se probudil a malem sem se posral, kdyz sem chtel vstat. Asi vazy co sem se tak ptal :(

to si delas prdel ne lollol ty ani nevis...

to znamej taky takhle chlastal pak sel domu ze jako preskoci jeden mensi plutek aby to nemusel obchazet a hned mel 2 tydny problemy se zebrama lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem zvědavej jak ho předělali a na první lyžování v roce to stačí

ale ja nerikam ze nestaci...me to ta je nesympaticky...treba spindl me zase nebavil kvuli lidem ale byl jsem tam o vikendu...nikde ani noha zadny fronty a naprosto uzasny lyzovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si delas prdel ne lollol ty ani nevis...

to znamej taky takhle chlastal pak sel domu ze jako preskoci jeden mensi plutek aby to nemusel obchazet a hned mel 2 tydny problemy se zebrama lol

Au au... no jo radsi bych ale precijen narazeny zebra ... ale snad se to zlepsuje ... uz aspon chodim vicemene normalne, jen obcas to zaboli a pak samo schody sou au au :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale kdyby jsi videl nas florbal tak by ti to mozna bylo sympaticky...mam tam hodne hokejovych prvku lollol

:D ... tak to je jina,kdyz se hraje s partickou je to docela sranda ,ale pod dozorem trenera je to masakr,byl to taky mladas a daval nam zabrat ...,

Takze zadne vysoke hole na urovni kolem ale normal ''zpoza'' hlavy jo ? :D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ... tak to je jina,kdyz se hraje s partickou je to docela sranda ,ale pod dozorem trenera je to masakr,byl to taky mladas a daval nam zabrat ...,

Takze zadne vysoke hole na urovni kolem ale normal ''zpoza'' hlavy jo ? :D..

no jasne...nehrajeme to zavodne ale jen tak pro zabavu...ale chodime 2x tydne a jsou to lidi co hrali hokej nebo florbal tak ze to i ma celkem uroven jen to hrajeme volnejsim stylem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne...nehrajeme to zavodne ale jen tak pro zabavu...ale chodime 2x tydne a jsou to lidi co hrali hokej nebo florbal tak ze to i ma celkem uroven jen to hrajeme volnejsim stylem ;)

a To pak cloveka vic bavi :) .,

jinak ted sme se docela dostali do viru Paintballu :) ,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...