Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ahoj...no dnes asi zadna prace nebude...tak tady musim nejak do 2 vydrzet pak sbalit veci na vikend a pak tam mam na vecer jeste nejakou slecnu ;)

ooo,tak to z se na vecer urcite tesis ze ;) ,ja si pracicku uz pri volnu udelal ,tak ted jen realizace mensi planek a po Novem roce se muze pracovat....,jinak taky jsem hnedka z rana zavital za hodne milou slecnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ooo,tak to z se na vecer urcite tesis ze ;) ,ja si pracicku uz pri volnu udelal ,tak ted jen realizace mensi planek a po Novem roce se muze pracovat....,jinak taky jsem hnedka z rana zavital za hodne milou slecnou :)

ale tak jo trosku se na vecer tesim to je jasna vec lol mohl sem u ni byt i dnes po rano ale prace je prace neda se nic delat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rano odjizdim na hory tak doufam ze to bude dobry...jako minuly to bylo naprosto fantasticky a dlouho jsem si u nas tak nezalyzoval ;)

Kam jezdis na lyzovacku?:) ... taky bych si zajezdil,ale vybava nejak selhala,a sneha taky neni na zadny blbnuti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam jezdis na lyzovacku?:) ... taky bych si zajezdil,ale vybava nejak selhala,a sneha taky neni na zadny blbnuti...

minuly vikend jsem byl ve spindlu a ted jedu do jizerek do Vysokeho nad Jizerou...akorat jsem letos premyslel nad lyzema ale koupil jsem si novy boty a jelikoz lyze byly dost drahy tak jsem si to nechal na pristi sezonu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minuly vikend jsem byl ve spindlu a ted jedu do jizerek do Vysokeho nad Jizerou...akorat jsem letos premyslel nad lyzema ale koupil jsem si novy boty a jelikoz lyze byly dost drahy tak jsem si to nechal na pristi sezonu ;)

tak to je parada,, koukam na ty nase kopecky,,hnedka bych na ne vletel :),snad se k tomu jeste letos dostanu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...