Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdarec pani..Uz jste kuci na miste oslav prichodu noveho roku,nebo jeste doma?My dnes k veceru vyrazime do kopcu.. ;)

Zdar! ... zatim jsem jeste doma,particka vyrazi uz zitra dopoledne,ale ja si to necham az na posledni chvili,jak jinak nez taky do klidu horskych oblasti.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar! ... zatim jsem jeste doma,particka vyrazi uz zitra dopoledne,ale ja si to necham az na posledni chvili,jak jinak nez taky do klidu horskych oblasti.. :)

Zdarec..Jj tak to je pohoda..Ja jeste asi pujdu zabruslit na zamrzlou louzi,pak sundam lizatko a vyrazime.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec..Jj tak to je pohoda..Ja jeste asi pujdu zabruslit na zamrzlou louzi,pak sundam lizatko a vyrazime.. ;)

Dneska je pojem zabruslit docela sirokym :D ... urcite autem ? :) ... ja za chvilku asi vyrazim na brusle,, kolotocovat jsem byl vcera vecer ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je pojem zabruslit docela sirokym :D ... urcite autem ? :) ... ja za chvilku asi vyrazim na brusle,, kolotocovat jsem byl vcera vecer ...

Ne ne,vyrazim taky na brusle..NA auto asi neni dost pevnej led.. :( Pokouset to nebudu..Tady u nas neni kde kolotocovat..Mozna na horach si dam Finskou rally..

Tak ja padim..Mej se panacku.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsem zase tuná... lol

Bady, nějakej sníh tam je, ale nic extra a počasí slabota, zatažený a zima, sledovat to můžeš tady

tak to je přímo paráda, toliko sněhu :palec: aj na cestě ;) hmmm

doufam že dojedem zítra ve zdraví, hlásí ledovku, tak doufám že budete mít posoleno, perem to přes Tišnov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...