Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tak teda čajík pro pána s 1,8 T :D

S rozbitou 1.8T :-(

ááá tak to upřímnou soustrast

mě se včera rozbylo koleno, nějak se zohlo do směru kde se normálně nezohýbá :D takže si ted taky moc nezajezdím (aspoň včera to nešlo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda čajík pro pána s 1,8 T :D

S rozbitou 1.8T :-(

ááá tak to upřímnou soustrast

mě se včera rozbylo koleno, nějak se zohlo do směru kde se normálně nezohýbá :D takže si ted taky moc nezajezdím (aspoň včera to nešlo)

No nemyslel jsem, ze jsem ji nekde ohnul okolo stromu jinak, nz nez normalne byva...spis jsem vcera zjistil, ze naklapeni lopatek neseje tak, jak ma...asi :-)

Ale s tim kolenem to je hnus...kdysi na floorballe se mi stalo neco podobneho, ale s kotnikem....videl jsem v tu chvili podrazku boty, kterou jsem mel na noze :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda čajík pro pána s 1,8 T :D

S rozbitou 1.8T :-(

ááá tak to upřímnou soustrast

mě se včera rozbylo koleno, nějak se zohlo do směru kde se normálně nezohýbá :D takže si ted taky moc nezajezdím (aspoň včera to nešlo)

No nemyslel jsem, ze jsem ji nekde ohnul okolo stromu jinak, nz nez normalne byva...spis jsem vcera zjistil, ze naklapeni lopatek neseje tak, jak ma...asi :-)

Ale s tim kolenem to je hnus...kdysi na floorballe se mi stalo neco podobneho, ale s kotnikem....videl jsem v tu chvili podrazku boty, kterou jsem mel na noze :-(

tak jak jde jen o závadičku tak je to OK.

já sice podrážku neviděl ale zážitek to byl luxusní :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda čajík pro pána s 1,8 T :D

S rozbitou 1.8T :-(

ááá tak to upřímnou soustrast

mě se včera rozbylo koleno, nějak se zohlo do směru kde se normálně nezohýbá :D takže si ted taky moc nezajezdím (aspoň včera to nešlo)

No nemyslel jsem, ze jsem ji nekde ohnul okolo stromu jinak, nz nez normalne byva...spis jsem vcera zjistil, ze naklapeni lopatek neseje tak, jak ma...asi :-)

Ale s tim kolenem to je hnus...kdysi na floorballe se mi stalo neco podobneho, ale s kotnikem....videl jsem v tu chvili podrazku boty, kterou jsem mel na noze :-(

tak jak jde jen o závadičku tak je to OK.

já sice podrážku neviděl ale zážitek to byl luxusní :kuk:

neznate nekoho z Vysociny, kdo mi to "poklepe kladivkem a pofouka" ?

....au

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel

leda Brno

jeden z Dieselpower (ale nevím jméno asi Muvolesko) dělá opravy turbín

OK...dik...Brno neni zase tak daleko...

BTW...vsak mi se pozname osobne, ne? Jedes na Besidku...

tak jsem se teď díval tak to asi bude Huml (http://dieselpower.cz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=181) napiš mu třeba SZ

na besídku jedu pokud koleno dovolí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel

leda Brno

jeden z Dieselpower (ale nevím jméno asi Muvolesko) dělá opravy turbín

OK...dik...Brno neni zase tak daleko...

BTW...vsak mi se pozname osobne, ne? Jedes na Besidku...

tak jsem se teď díval tak to asi bude Huml (http://dieselpower.cz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=181) napiš mu třeba SZ

na besídku jedu pokud koleno dovolí

dovoli....nedovoli......prece se nenechas zkazit vikend nejakym vylomenym kolenem..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...