Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

cca pred mesicem jsem videl u nas na chalupe tu prvni RS co mel RRS a musim rict ze to je fakt moc hezkej kousek...ale kdyz jsem ho tam videl tak jsem vubec nechapal co tam s tim dela :-)

Taky jsem jí tam jednou viděl, ale to s ní byl někdo na bohemce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca pred mesicem jsem videl u nas na chalupe tu prvni RS co mel RRS a musim rict ze to je fakt moc hezkej kousek...ale kdyz jsem ho tam videl tak jsem vubec nechapal co tam s tim dela :-)

No co, byl tam na vejletě... ;) U nás má chatu borec z Prahééé, kterej bóchá v Auto Orbis a neví, esi má na víkend přifrčet v Poršině nebo ve Ferku. Ale asi more lowe, protože si nechal udělat pět metrů širokou asfaltku přes půl dědiny ze státní silnice až ke vchodovejm dveřám... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca pred mesicem jsem videl u nas na chalupe tu prvni RS co mel RRS a musim rict ze to je fakt moc hezkej kousek...ale kdyz jsem ho tam videl tak jsem vubec nechapal co tam s tim dela :-)

No co, byl tam na vejletě... ;) U nás má chatu borec z Prahééé, kterej bóchá v Auto Orbis a neví, esi má na víkend přifrčet v Poršině nebo ve Ferku. Ale asi more lowe, protože si nechal udělat pět metrů širokou asfaltku přes půl dědiny ze státní silnice až ke vchodovejm dveřám... lol

no jelo se tam Enduro tak jedine kvuli tomu ze by tam byl...

tak se nekdy prijed podivat do Prahy a vemu te tam kde bydli Richard Chlad...co ten predved to je taky neco nevidanyho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu sem taky koukla Lubo..Je to tak 2-3 tejdny..A ma docela hustou hudbu v kufru.. ;):dj:

Jo a diky za kafu..A prosil bych mliiicko.. ;)

Čao Marty, jj sound má pěkně v laminátu v barvě vozu, mazec... :palec2:

Jinak při pohledu na tento car beru zpět, že nalakovaný lišty na RS ve žluté Lemon vypadají blbě - nevypadají !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelo se tam Enduro tak jedine kvuli tomu ze by tam byl...

tak se nekdy prijed podivat do Prahy a vemu te tam kde bydli Richard Chlad...co ten predved to je taky neco nevidanyho ;)

Mě stačil kurnik Franty Chvalovskýho... lol Nebo Strakův kamrlík v Jesenici, taky unimobuňka jak gatě... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelo se tam Enduro tak jedine kvuli tomu ze by tam byl...

tak se nekdy prijed podivat do Prahy a vemu te tam kde bydli Richard Chlad...co ten predved to je taky neco nevidanyho ;)

Mě stačil kurnik Franty Chvalovskýho... lol Nebo Strakův kamrlík v Jesenici, taky unimobuňka jak gatě... lollollol

samej decentni pribytek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...