Přejít na obsah

Hluk od podvozku s DCC... bubnovani...


p2p

Doporučené příspěvky

Tak jsme se dovolili nahlásit jako reklamaci do servisu.

A aktuálně nám bylo řečeno že se o problému ví již delší dobu, bude svolávačka v dohledné době. 

Jsou připraveny nové tlumiče a ladí se software ve škodovce. Takže se budou měnit všechny čtyři.

Jako opravdu nechápu kde v testování udělali chybu, že tohle pustili do světa.

Nebo čekali že to odladí v průběhu? Tohle bude stát škodovku asi dost.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano odložit výrobu by stálo více..............Jo kdyby bylo nejhůř tak asi nějakou kompenzaci bych vyždímal, aktuálně není na pořadu dne. Auto potřebuji dnes denně, nepřipadá v úvahu ho tam nechat. Ano až se bude řešit výměna tlumičů, tak to tam nechám den dva, ale budu žádat náhradní. 

@tomas89 jako my nechtěli prodat ajvíčko, ale byl kupec tak šel do světa a bylo.......jestli jsi měl zkušební jízdu s novým superbem tak asi není o čem, my prvně hned chtěli a pak jsme řekli že tolik nedáme a po prodeji ajvíčka jsme to museli dát tak či tak....byla varianta i pasat rline, ale to žena zavrhla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Michal B. napsal:

Ano odložit výrobu by stálo více..............Jo kdyby bylo nejhůř tak asi nějakou kompenzaci bych vyždímal, aktuálně není na pořadu dne. Auto potřebuji dnes denně, nepřipadá v úvahu ho tam nechat. Ano až se bude řešit výměna tlumičů, tak to tam nechám den dva, ale budu žádat náhradní. 

@tomas89 jako my nechtěli prodat ajvíčko, ale byl kupec tak šel do světa a bylo.......jestli jsi měl zkušební jízdu s novým superbem tak asi není o čem, my prvně hned chtěli a pak jsme řekli že tolik nedáme a po prodeji ajvíčka jsme to museli dát tak či tak....byla varianta i pasat rline, ale to žena zavrhla

Já mám právě taky dobrou cenu za moje , ale nechci si zkazit radost tím že bude hned problém 😀 je to pro mě hodně peněz 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, bazycek napsal:

Nechcete nekdo to bubnovani nahrat? 
mozna by se to hodilo pro ty kdo jakoze nove tlumice ma a vaha jedtli to dela ci ne. Kazdy je zvykly na neco jineho.

Jinak co mam informace ja tak se jedna pouze o zadni tlumice nikoli vsechny 4 takze taky rozdilna informace.

Zkusím to nějak nahrát, ale nevím jak se to povede.......mi říkal že všechny čtyři a nový software, nové tlumiče jsou jiné než původní a je tam závada v čemsik v tom tlumiči....vysvětloval mi to technikou automobilisty ale já to nepřebral 😁

 

před 22 minutami, rastik napsal:

Výrobu dle informací od mého dealera odkládali, ale až někdy od dubna/května. Asi až tehdy si uvědomili, že tam je fakt problém. 

Můj červenej je vyrobený únor 2024, k dealerovi přijel duben a stál na salonu do konce sprna a pak jsme se ho ujali.........

 

@tomas89 pro nás to bylo taky dost peněz .... prej nové vozy od května již tím netrpí, někomu to dělá i po květnu tak nevím.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...