Přejít na obsah

Po nastartování kolísání otáček někde kolem 4 až 6 stovek a poté motor chcípl


MichalF1994

Doporučené příspěvky

Zdravím, měl bych dotaz ohledně škody Octavia 2 po facelift 2009 1.8 TSI 118 kw Automat.

Už delší dobu auto po nastartování nenahodí otáčky hned na 1100 ale někdy třeba na 900 a pak až to vyletí na 1100 a postupně po ohřátí klesá nicméně dneska jsem dojel z práce domů a po té asi za cca 3 hodiny jsem vůz znovu nastartoval a auto chytlo ale asi na 400 až 600 otáček a poté motor chcípl... na podruhé nechtěl chytit tak jsem to zkusil naposledy na po 3 a potom chytnul normálně ale z výfuku vyletěl docela slušný dým barvu bych nazval bílou ale můžu se klidně mýlit. Měl jsem taky dojem že má motor zvláštní projev ale to už jsem mohl jen panikařit.... nemá s tím někdo prosím zkušenost co by to mohlo být ?

1.12 2023 Bylo auto v servise skrz podobnou věc auto nastartovalo pak chcíplo a po dalším nastartování šílený smrad benzínu po celou cestu co jsem jel pro přítelkyni do práce .... domů jsme se sice vrátili ale já uplně hotový z toho smradu benzínu co byl v autě tehda mi od baráku tahala odtahovka skrze tento problém auto do servisu kde měnili Sada těsnění vstřik

                                                                                                                             Palivové Potrubí OE

                                                                                                                             O-kroužek 

                                                                                                                             Těsnění škrtící klapky

                                                                                                                             Příruba OE

                                                                                                                             Tmel na motory

Mohlo by to být znovu to samé? Benzín jsem necítil žádný tak nevím když jsem na to šlápnul jelo to hezky.

Díky předem za rady a zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...